Zoner, softwarové novinky a Invex

2. září 2004
TWEET SDÍLET

Firma Zoner uvedla na včerejší tiskové konferenci novinky, které představí na letošním mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex 2004.

Klepněte pro větší obrázekPrvním produktem je Zoner Photo Studio 7. Nová verze, nové funkce – a proto i nový název si vysloužil oblíbený software pro zpracování digitálních fotografií Zoner Media Explorer. Softwaroví vývojáři se soustředili – na základě návrhů uživatelů - na řádku změn. Dočkaly se jich nástroje pro úpravu obrazu, software byl rozšířen o nové tiskové funkce, zdokonalení doznala také práce s klíčovými slovy a EXIFem, nově program dokáže konvertovat formát RAW snímků z fotoaparátů Canon. U Olympusu, Nikonu a Minolty podporuje náhledy a EXIFové informace RAWu. K zabezpečení fotografií budou moci uživatelé využít digitální podpis. Podrobný článek o Zoner Photo Studio 7 vám přineseme v nejbližší době.

Ceny programu Zoner Photo Studio 7

Verze Professional 2 399 Kč
Verze Home    999 Kč
Verze Classic    499 Kč
Verze Enterprise 9 999 Kč (5 licencí bez DPH)


undefinedKlepněte pro větší obrázekDruhou novinkou od Zoneru je grafický editor Zoner Callisto 5, který disponuje zejména novými nástroji pro úpravu bitmapových objektů – úpravy zajišťuje integrovaný editor fotografií. Stejně jako u Zoner Photo Studio 7, se kterým má nyní Callisto 5 těsnější vazbu, zde uživatelé najdou rozšířené možnosti tiskového výstupu (indexové tisky, tisky podle šablon atd.), a také nový export do formátu PDF.

Cena programu Zoner Callisto 5
1 999 KčPoslední novinku, kterou si budou moci návštěvníci Invexu „osahat“, je Zoner Photo Client 3, o kterém jsme vás informovali koncem července.

 

Témata článku: Zoner Photo Studio

Určitě si přečtěte

Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

5 Petr Březina

Petr Březina
ZeissKompaktní fotoaparáty
8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Technika
6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Software