Získejte fotoaparát za vyplnění ankety

S dalším číslem DIGIfota jsme pro vás připravili novou soutěžní anketu, týkající se inovací v časopise. Z odpovědí, které obdržíme do 1. května 2005, vylosujeme jednoho výherce, jenž obdrží digitál Konica Minolta DiMAGE Xt v hodnotě 6 490 Kč.


Třímegapixelový fotoaparát s trojnásobným optickým zoomem vyhraje pouze jeden ze soutěžících

Naše otázky zní:

1. Zaujala vás inovovaná grafická podoba časopisu?

a) ano, je to krok dobrým směrem
b) ano, ale nijak zvlášť mě nenadchla
c) ne, předchozí grafika byla lepší

2. Jaký je váš názor na nový systém hodnocení recenzí?

a) zdá se mi objektivní
b) nezdá se mi příliš objektivní
c) nedokážu posoudit

Zúčastnit hlasování se můžete zde.

Odpovědi můžete zasílat také pomocí SMS ve tvaru „DIGIfoto2! Číslo otázky a kód odpovědi, jméno a adresa“, na číslo 724 321 000. Příklad SMS: DIGIfoto2! 1a, 2b, Petr Modry, Cerneho 25, 120 00 Praha.

Odpovědět je možné také e-mailem do schránky digi@cpress.cz (do předmětu uveďte Anketa DIGIfoto2).


Jak dopadla minulá anketa?
V minulém čísle jsme se zajímali o to, zda sledujete fotogalerii na našem webu digi.zive.cz. Naprostá většina respondentů ankety (89 %) zatím svou tvorbu v galerii nevystavila. Malá část čtenářů naopak své snímky posílá do galerie velmi často – denně nebo několikrát do týdne. Zhruba 9 % uživatelů pak tuto možnost využívá občas. Zato u komentování fotografií ostatních uživatelů je situace jiná: 45 % respondentů se sice diskusí neúčastní, 53 % čtenářů se do nich ale podle svých časových možností zapojuje a 2 % jsou pravidelnými komentátory. Do redakce dorazilo celkem 2 242 vašich odpovědí. Fotoaparát Konica Minolta DiMAGE Z10 získává Vlasta Žáková z Brna. Blahopřejeme!

Určitě si přečtěte

Články odjinud