Zbrusu nový katalog digitálů na DigiAreně

Zbrusu nový katalog digitálů na DigiAreně

Konečně jste se dočkali – představujeme vám nový katalog digitálních fotoaparátů. Můžete v něm brouzdat a vyhledávat různými způsoby podle několika parametrů. Porovnávat jednotlivé digitály vedle sebe v téměř neomezeném počtu je také možné.

Aktualizace: Vaše připomínky a chybičky nalezené v katalogu můžete posílat na digitaly@cpress.cz. Do mailu prosím uveďte konkrétní chybu u konkrétního modelu fotoaparátu spolu s opravou. Děkujeme za vaši spolupráci a přízeň.


Nový katalog digitálů najdete na adrese http://digiarena.cz/digitaly

Jak s katalogem pracovat?
Při vstupu do katalogu uvidíte základní tabulku se všemi digitály. Na jednu stránku se jich vejde dvacet, můžete však nastavit zobrazení až sta modelů najednou. V horní části najdete panel pro rychlé vyhledávání a hned pod ním je další pro podrobné vyhledávání.

Klepněte pro větší obrázek
Úvodní strana katalogu s přehledovou tabulkou

Celý katalog je seřazen podle posledních přidaných modelů, důležité však je, že si celou databázi můžete seřadit podle jakéhokoliv parametru. Stačí klepnout na bílou šipku vedle názvu parametru a máte seřazeno podle ceny, rozlišení, hmotnosti...

Klepněte pro větší obrázek
Karta podrobného vyhledávání
Klepněte pro větší obrázek
Roletka pro volbu řadících parametrů

Klepněte pro větší obrázek
Karta produktu s technickými parametry

Klepněte pro větší obrázek
Náhled srovnávacího košíku

Věříme, že náš katalog digitálů vám usnadní nejen výběr fotoaparátu. Průběžně pracujeme na jeho zlepšování, takže se můžete výhledově těšit na nové funkce.


Nový katalog digitálů najdete na adrese
http://digiarena.cz/digitaly

Určitě si přečtěte

Články odjinud