Zasílejte otázky na fotografa Ladislava Vogeltanze

11. listopadu 2004
TWEET SDÍLET

Do zítřejšího večera máte poslední možnost zaslat do redakce otázky na fotografa Ladislava Vogeltanze. Pokud bude vaše otázka zajímavá, předáme ji autorovi, a on na ni v následném rozhovoru odpoví.

Doménou fotografa-samouka Ladislava Vogeltanze jsou příroda a zvířata. Jeho snímky zachycují především českou faunu – ptáky a savce, jeho webové stránky www.krasylesa.cz poukazují na to, že k jeho nejoblíbenějším „modelům“ patří bobr evropský.

Klepněte pro větší obrázek
Foto: Ladislav Vogeltanz

Otázky na Ladislava Vogeltanze můžete zasílat na e-mailovou adresu lenka.kosova@cpress.cz, do předmětu napište "Otázka na fotografa". V rozhovoru, který budeme realizovat příští týden, napíšeme u každé otázky jméno toho, kdo ji do redakce poslal.

Více informací si můžete přečíst zde.

 

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina