Zaostřeno na desatero nejlepších rodinných fotek

Zaostřeno na desatero nejlepších rodinných fotek

Rodina, přátelé a děti. Jedna z nejméně frekventovaných, ale zato nejvíce emotivních kategorií dnes odhalí své tajemství. V dalším pokračování našeho seriálu Zaostřeno na vám představíme deset návštěvníky nejlépe hodnocených snímků této sekce.


Znejistěl...
rklusak


Možná rklusak junior lehce znejistěl při pohledu do objektivu fotoaparátu, nicméně výsledná kvalita snímku nenechala žádného z hodnotících návštěvníků této kategorie na pochybách. Průměrné hodnocení 8.82 bodů vyneslo fotografii Znejistěl... zlatou pozici v první desítce nejlépe hodnocených snímků kategorie Rodina, přátelé a děti.
 
Následujících devět fotografií si v kvalitě provedení nezadá s vítěznou fotografií. Ve výčtu autorů potkáme známá jména z naší galerie. Mnozí z nominovaných nám poodhrnuli závoj soukromí a prostřednictvím snímků můžeme nahlédnout do jejich života. Mým favoritem se jednoznačně stává fotka Stringáčika, která krom zachycení slavnostní chvíle zaujme především originálním nápadem při zpracování. Velké uznání patří samozřejmě všem autorům.


Veď mě dál
zahorec


Co jsem to jen chtěla....
Martina Černá


...když Spiderman hlídá
Zdenek_K


...Don`t Worry Be Happy
DuPe


Neplač
Riman


...Michala...
Zdenek_K


Muzeum
MPosp


... My ...
Stringáčik 


ŘASY
Martin S.

Další, neméně zajímavé fotografie ze sekce Rodina, přátelé a děti naleznete v naší galerii
na notoricky známé adrese:

http://galerie.digiarena.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud