Zaostřeno na: 10 nejvtipnějších fotek galerie

Zaostřeno na: 10 nejvtipnějších fotek galerie

Dnešní návštěva galerie odhalí 10 nejlépe hodnocených fotografií ze sekce Humor. Sice je to jedna z nejmenších kategorií, ale i přesto tam nalezneme fotografie, které krom kvality obsahují také nezanedbatelné množství vtipu.


The Locomotive´s Fairy-tail
Martin Smýkal


Dozajista si každý pamatuje Večerníček, ve kterém v hlavní roli vystupovala jedna nezbedná mašinka. O tom, že mašinky nemusí figurovat jen v příbězích pro malé děti, přesvědčil návštěvníky galerie Martin Smýkal, za což si po právu odnesl nejvyšší hodnocení.
 
S přehledem obsadil i druhé místo krátkým pohledem do tužeb malé mašinky. Opět se ukázalo, že receptem na úspěch je dobrý nápad spolu se zdařilým zpracováním. Peloton v kategorii Humor vytvořily fotografie Rostislava Klusáka, který ve svém potomstvu nalezl nevyčerpatelný zdroj zábavy. Většina čtenářů ocenila tento krok hodnocením, které katapultovalo jeho tři fotografie na 5. - 7. příčku tabulky. Ale ani ostatní autoři nezůstali pozadu a svými snímky v galerii vytvořili oázu smíchu a pohody. A za to jim všem patří veliký dík.


Ještě musím počkat, než ze mě bude velká mašinka...
Martin Smýkal


Boj s bahnem...
Belmondo


Stopař 
Vladimír Kuzba


Cos to říkal? ... No to mi radši ani neříkej!
rklusak


Cvičím dobře, cvičím rád ... sám.
rklusak


Plody podzimu
rklusak


poslední chod
MPosp


Když na něco nevidím......
Lukebx 


Po pikniku
tomas.hyka

Těchto deset fotografií bylo jen lahodnou ochutnávkou - máte-li chuť vyspravit si náladu a případně též potrápit bránici, určitě se zastavte v naší galerii, na známé adrese:

http://galerie.digiarena.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud