Za předplatné vlastní web

1. prosince 2006
TWEET SDÍLET

Časopisy DIGIfoto, Computer a Jak na počítač pro své věrné čtenáře připravili skvělou nabídku vhodnou na zahájení vlastní prezentace na internetu pro jednotlivce či firmy. Jedná se o speciální časově limitovanou akci, která platí do 27.12.2006.

Každý předplatitel (stávající i nový) časopisů DIGIfoto, Computer a Jak na počítač dostane dárek k předplatnému v podobě registrace domény .info a zřízení webhostingu Start Windows k doméně zdarma na jeden rok! Celková hodnota balíčku je 2 900 Kč.

Program Start Windows je určen všem, kteří začínají se svými aktivitami na internetu nebo potřebují nenáročné řešení. Tato varianta poskytuje dostatek prostoru k soukromé nebo jednoduché firemní prezentaci. Více informací o programu najdete zde.

Doména a rok webhostingu zdarma umožňují těm, kdo využívají freehosting a freemail, vyzkoušet a začít využívat profesionální webhostingové služby společnosti ZONER software. Program ke každé doméně .info nabízí dostatek prostoru pro jednoduché prezentace nebo pro tvorbu galerie s  více než tisícovkou fotografií. Při publikování stránek je možné využít editoru MS FrontPage.

Více informací o předplatném a o tom, jak je možné webhosting zdarma získat se dozvíte v uvedených časopisech nebo na oddělení předplatného Computer Press, tel.: 545 113 713 a email: predplatne@cpress.cz. Více o časopisech najdete na této stránce.

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Zázrak a jeho různé podoby

Fotografie týdne: Zázrak a jeho různé podoby

Říci, co je to vlastně zázrak, je velice problematické. Zázrak je etymologicky to, co se stane za zrakem.

Michal Černý

6 tipů pro lepší kompozici fotografií – vylepšete jednoduše své snímky

6 tipů pro lepší kompozici fotografií – vylepšete jednoduše své snímky

Dobrou fotografii poznáte jednoduše podle toho, že vás na první pohled něčím zaujme, to „něco“ však obvykle nejste schopni snadno popsat. Ve valné většině případů se totiž takový snímek vyznačuje povedenou kompozicí.

1 Petr Březina

5 tipů jak vyfotit novoroční ohňostroj

5 tipů jak vyfotit novoroční ohňostroj

S odchodem starého roku a příchodem nového roku jsou obvykle spojeny bujaré oslavy, vrcholící ohnivou a světelnou show. Víte jak si ohňostroj vyfotit?

5 Petr Březina

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Digitální fotoaparát může být zdrojem radosti, štěstí, ale především i „nakopnutím“ ke kreativnímu ztvárnění reality u mnoha začínajících fotografů. Vánoční svátky se blíží a s nimi také ideální období pro výhodné nákupy.

29 Petr Březina