Za předplatné vlastní web

1. prosince 2006
TWEET SDÍLET

Časopisy DIGIfoto, Computer a Jak na počítač pro své věrné čtenáře připravili skvělou nabídku vhodnou na zahájení vlastní prezentace na internetu pro jednotlivce či firmy. Jedná se o speciální časově limitovanou akci, která platí do 27.12.2006.

Každý předplatitel (stávající i nový) časopisů DIGIfoto, Computer a Jak na počítač dostane dárek k předplatnému v podobě registrace domény .info a zřízení webhostingu Start Windows k doméně zdarma na jeden rok! Celková hodnota balíčku je 2 900 Kč.

Program Start Windows je určen všem, kteří začínají se svými aktivitami na internetu nebo potřebují nenáročné řešení. Tato varianta poskytuje dostatek prostoru k soukromé nebo jednoduché firemní prezentaci. Více informací o programu najdete zde.

Doména a rok webhostingu zdarma umožňují těm, kdo využívají freehosting a freemail, vyzkoušet a začít využívat profesionální webhostingové služby společnosti ZONER software. Program ke každé doméně .info nabízí dostatek prostoru pro jednoduché prezentace nebo pro tvorbu galerie s  více než tisícovkou fotografií. Při publikování stránek je možné využít editoru MS FrontPage.

Více informací o předplatném a o tom, jak je možné webhosting zdarma získat se dozvíte v uvedených časopisech nebo na oddělení předplatného Computer Press, tel.: 545 113 713 a email: predplatne@cpress.cz. Více o časopisech najdete na této stránce.