Z fotoaparátů Canon přímo do Fotek Google? Už ano, ale má to háček

Z fotoaparátů Canon přímo do Fotek Google? Už ano, ale má to háček

Google se spojil se společností Canon a vydal novou integraci pro aplikaci Fotky Google. Ta vám tak umožní automatickou zálohu vašich fotografií přes Wi–Fi. Integrace funguje prostřednictvím aplikace image.canon (zdarma pro Android a iOS), ve které jen připojíte svůj účet Googlu a o víc se nestaráte.

Canon 2.png
V aplikaci stačí připojit Fotky Google a už se vám z vašeho zařízení synchronizují veškeré záznamy. Pokud jste tedy na Wi–Fi.

Portfolio podporovaných zařízení je sice poměrně široké, řešení ale není zdarma. Chcete-li tedy své fotografie do Fotek Google nahrávat bezdrátově a třeba bezprostředně po jejich zachycení, musíte využívat předplatné Google One.

Canon 3.jpeg
Seznam zařízení podporovaných aplikací image.canon.

To začíná na 60 Kč za měsíc a získáte s ním 100GB úložiště. Za 80 Kč získáte 200 GB a za 300 Kč pak máte 2 TB. Všechny tarify jsou sdílené v rámci rodiny, takže je může využívat dalších 5 členů. V nabídce jsou i zvýhodněné roční tarify, u kterých ušetříte vždy 2 měsíce placení. Uživatelům Canonu, kteří mají o vyzkoušení nové funkce zájem, nabízí Google první měsíc služby zdarma. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud