Wacom Bamboo rozšiřuje doplňkové funkce

30. září 2008
TWEET SDÍLET

Společnost Wacom, která je jedním z předních výrobců tabletů, rozšířila portfolium doplňkových služeb k tabletům ze série Bamboo. Na základě aktuálních trendů, kterými je stále větší sdílení informací na internetu a také jednoduché použití tabletu s operačním systémem Windows Vista.

Wacom doplnil modelovou řadu Bamboo o několik specifických a užitečných miniprogramů. Jedním z nich je například Bamboo Scribe – aplikace pro rozpoznávání rukopisu, která převádí rukou napsané poznámky na digitální text.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Dalším nástrojem je Bamboo Link je nový druh vyhledávacího nástroje, který uvádí výsledky vizuálně dynamickým způsobem. Bamboo Space je jednoduchá a intuitivní aplikace pro sběr a sdílení informací na internetu – fotografie, poznámky, náčrtky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Bamboo Minis jsou malé aplikace, které nabízejí rozmanitá řešení od vyznačování, náčrtků nebo instrukcí na mapě po hraní her pomocí tabletu s perem. Bamboo Dock poskytuje intuitivní způsob navigace za použití pera a umožňuje zůstat na aktuální úrovni, pokud jde o nejnovější nástroje, které budou k dispozici.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek