Výstava FomeiTop na Slovensku

19. března 2009
TWEET SDÍLET

Fomei připravuje pravidelnou jarní výstavu FomeiTop na Slovensku. Vítáni jsou odborníci i příznivci amatérské fotografie, kteří se mohou těšit na přednášky a praktické ukázky z oblasti výroby fotografie, ateliérové techniky, fotopříslušenství a dalekohledů. Druhý ročník výstavy je zaměřen na digitální fotografování a problematiku klíčování.

Akce proběhne 3. dubna 2009 od 9:00 do 17:00 hodin v Banské Bystrici v hotelu Dixon, který je na adrese Jana Švermu 32. Na výstavu se není třeba registrovat a vstup je zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
max. velikost | max. velikost | max. velikost | max. velikost 
Pozvánka, program, produkty, adresa

Témata článku: Fomei

Určitě si přečtěte

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

35 Petr Březina