Výstava 12 tváří Švýcarska

Tento víkend můžete shlédnout výstavu, která vám představí ve 48 fotografiích a dvanácti tématech krásy a zajímavosti Švýcarska. Pokud podlehnete kouzlu této země stejně jako autorka, můžete si jako dárek odnést jedinečný kalendář pro rok 2008.

Fotografická výstava Hany Růžičkové představí krásy a zajímavosti výjimečné evropské země Švýcarska ve dvanácti motivech – Hory, Ledovce, Jezera a řeky, Přístavy a nábřeží, Fauna, Flora, Hrady a zámky, Kostely a katedrály, Dřevěná a kamenná architektura, Malované domy, Sochy a zajímavosti. Celkem osmačtyřicet fotografií doplněných zajímavými popisy přiblíží Švýcarsko jako turisticky velmi přitažlivou zemi nabízející svým návštěvníkům k objevování překrásnou a neuvěřitelně pestrou přírodu, kulturní památky, architektonické skvosty a mnohé zajímavosti.

Kalendář - titulní strana.jpg

Výstava je součástí autorského projektu o Švýcarsku, který nese záštitu Switzerland Tourism a zahrnuje ještě kalendář a fotografickou knižní publikaci. Návštěvníci výstavy si budou moci zakoupit kalendář „12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA“ pro rok 2008. Zpracování kalendáře „2 v 1“ umožňuje jeho zavěšení na stěnu i postavení na stůl. Připravovaná kniha „ŠVÝCARSKO – CESTOPIS VE FOTOGRAFII“ prostřednictvím krátkých osobních příběhů, zajímavých fakt a především nádherných a pečlivě popsaných fotografií přiblíží čtenářům zajímavá místa zejména východního a jižního Švýcarska.

Více informací na www.photoexpo.cz

termín konání: 15. – 18. únor 2007
místo konání: Křižíkův pavilon B - hala doprovodného programu WorldFilm při veletrhu Holiday World , Výstaviště Praha – Holešovice

Určitě si přečtěte

Články odjinud