Výstava 12 tváří Švýcarska

15. února 2007
TWEET SDÍLET

Tento víkend můžete shlédnout výstavu, která vám představí ve 48 fotografiích a dvanácti tématech krásy a zajímavosti Švýcarska. Pokud podlehnete kouzlu této země stejně jako autorka, můžete si jako dárek odnést jedinečný kalendář pro rok 2008.

Fotografická výstava Hany Růžičkové představí krásy a zajímavosti výjimečné evropské země Švýcarska ve dvanácti motivech – Hory, Ledovce, Jezera a řeky, Přístavy a nábřeží, Fauna, Flora, Hrady a zámky, Kostely a katedrály, Dřevěná a kamenná architektura, Malované domy, Sochy a zajímavosti. Celkem osmačtyřicet fotografií doplněných zajímavými popisy přiblíží Švýcarsko jako turisticky velmi přitažlivou zemi nabízející svým návštěvníkům k objevování překrásnou a neuvěřitelně pestrou přírodu, kulturní památky, architektonické skvosty a mnohé zajímavosti.

Klepněte pro větší obrázek

Výstava je součástí autorského projektu o Švýcarsku, který nese záštitu Switzerland Tourism a zahrnuje ještě kalendář a fotografickou knižní publikaci. Návštěvníci výstavy si budou moci zakoupit kalendář „12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA“ pro rok 2008. Zpracování kalendáře „2 v 1“ umožňuje jeho zavěšení na stěnu i postavení na stůl. Připravovaná kniha „ŠVÝCARSKO – CESTOPIS VE FOTOGRAFII“ prostřednictvím krátkých osobních příběhů, zajímavých fakt a především nádherných a pečlivě popsaných fotografií přiblíží čtenářům zajímavá místa zejména východního a jižního Švýcarska.

Více informací na www.photoexpo.cz

termín konání: 15. – 18. únor 2007
místo konání: Křižíkův pavilon B - hala doprovodného programu WorldFilm při veletrhu Holiday World , Výstaviště Praha – Holešovice

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

14 Petr Březina

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

3 Adam Kos