Výstava 12 tváří Švýcarska

15. února 2007
TWEET SDÍLET

Tento víkend můžete shlédnout výstavu, která vám představí ve 48 fotografiích a dvanácti tématech krásy a zajímavosti Švýcarska. Pokud podlehnete kouzlu této země stejně jako autorka, můžete si jako dárek odnést jedinečný kalendář pro rok 2008.

Fotografická výstava Hany Růžičkové představí krásy a zajímavosti výjimečné evropské země Švýcarska ve dvanácti motivech – Hory, Ledovce, Jezera a řeky, Přístavy a nábřeží, Fauna, Flora, Hrady a zámky, Kostely a katedrály, Dřevěná a kamenná architektura, Malované domy, Sochy a zajímavosti. Celkem osmačtyřicet fotografií doplněných zajímavými popisy přiblíží Švýcarsko jako turisticky velmi přitažlivou zemi nabízející svým návštěvníkům k objevování překrásnou a neuvěřitelně pestrou přírodu, kulturní památky, architektonické skvosty a mnohé zajímavosti.

Klepněte pro větší obrázek

Výstava je součástí autorského projektu o Švýcarsku, který nese záštitu Switzerland Tourism a zahrnuje ještě kalendář a fotografickou knižní publikaci. Návštěvníci výstavy si budou moci zakoupit kalendář „12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA“ pro rok 2008. Zpracování kalendáře „2 v 1“ umožňuje jeho zavěšení na stěnu i postavení na stůl. Připravovaná kniha „ŠVÝCARSKO – CESTOPIS VE FOTOGRAFII“ prostřednictvím krátkých osobních příběhů, zajímavých fakt a především nádherných a pečlivě popsaných fotografií přiblíží čtenářům zajímavá místa zejména východního a jižního Švýcarska.

Více informací na www.photoexpo.cz

termín konání: 15. – 18. únor 2007
místo konání: Křižíkův pavilon B - hala doprovodného programu WorldFilm při veletrhu Holiday World , Výstaviště Praha – Holešovice


Recenze herní myši Cooler Master MM731. Svižnost v jednoduchém balení

Recenze herní myši Cooler Master MM731. Svižnost v jednoduchém balení

Novinka od Cooler Masteru klame tělem a nabízí perfektní hardware v kombinaci s jednoduchým designem.

Michal Maliarov
Herní myšRecenze
Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Patří k nejmladším miliardářům a technologickým vizionářům. Jeho platformu pro sdílení krátkých zpráv používá po světě dvě stě milionů lidí denně. Zakladatel Twitteru Jack Dorsey oslaví 19. listopadu pětačtyřicáté narozeniny.

Jan Spěšný
IT OsobnostiTwitter
Bitcoin je populární, ale rigidní. Kryptoměnou, která umí úplně všechno, bude Ethereum 2.0

Bitcoin je populární, ale rigidní. Kryptoměnou, která umí úplně všechno, bude Ethereum 2.0

** Ethereum ve středu čeká aktualizace Altair ** Je součástí přechodu na novou generaci příští rok ** Eth2 slibuje rychlost a žádné náročné těžení

Jakub Čížek
EthereumKryptoměnyTechnologie
Xbox možná pracuje na cloudovém MMO. Vznikat má ve finském studiu Mainframe

Xbox možná pracuje na cloudovém MMO. Vznikat má ve finském studiu Mainframe

S cloudovými technologiemi si Microsoft pohrával už v minulé konzolové generaci. I když se mu to s nimi hned zprvu nepovedlo, tak podle zahraničních zdrojů na něj úplně nezanevřel.

Martin Nahodil
Xbox Game StudiosSpekulace
Recenze mobilu Nubia RedMagic 6. Špičkový hráč s chaotickým softwarem

Recenze mobilu Nubia RedMagic 6. Špičkový hráč s chaotickým softwarem

** Špičkový herní mobil vás nadchnete maximálním výkonem a aktivním chlazením ** K zahození není ani AMOLED displej se 165Hz obnovovací frekvencí** A jaká je daň za nízkou cenu? Vyloženě nepovedené uživatelské rozhraní...

Martin Chroust
Herní mobilyRecenze