Výstava 12 tváří Švýcarska

15. února 2007
TWEET SDÍLET

Tento víkend můžete shlédnout výstavu, která vám představí ve 48 fotografiích a dvanácti tématech krásy a zajímavosti Švýcarska. Pokud podlehnete kouzlu této země stejně jako autorka, můžete si jako dárek odnést jedinečný kalendář pro rok 2008.

Fotografická výstava Hany Růžičkové představí krásy a zajímavosti výjimečné evropské země Švýcarska ve dvanácti motivech – Hory, Ledovce, Jezera a řeky, Přístavy a nábřeží, Fauna, Flora, Hrady a zámky, Kostely a katedrály, Dřevěná a kamenná architektura, Malované domy, Sochy a zajímavosti. Celkem osmačtyřicet fotografií doplněných zajímavými popisy přiblíží Švýcarsko jako turisticky velmi přitažlivou zemi nabízející svým návštěvníkům k objevování překrásnou a neuvěřitelně pestrou přírodu, kulturní památky, architektonické skvosty a mnohé zajímavosti.

Klepněte pro větší obrázek

Výstava je součástí autorského projektu o Švýcarsku, který nese záštitu Switzerland Tourism a zahrnuje ještě kalendář a fotografickou knižní publikaci. Návštěvníci výstavy si budou moci zakoupit kalendář „12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA“ pro rok 2008. Zpracování kalendáře „2 v 1“ umožňuje jeho zavěšení na stěnu i postavení na stůl. Připravovaná kniha „ŠVÝCARSKO – CESTOPIS VE FOTOGRAFII“ prostřednictvím krátkých osobních příběhů, zajímavých fakt a především nádherných a pečlivě popsaných fotografií přiblíží čtenářům zajímavá místa zejména východního a jižního Švýcarska.

Více informací na www.photoexpo.cz

termín konání: 15. – 18. únor 2007
místo konání: Křižíkův pavilon B - hala doprovodného programu WorldFilm při veletrhu Holiday World , Výstaviště Praha – Holešovice

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

31 Petr Březina

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

32 Helena Vyplelová