Vyšlo první číslo měsíčníku Aktivně

13. června 2008
TWEET SDÍLET

Nakladatelský dům Computer Press přišel ve čtvrtek 12. 6. na trh s prvním číslem měsíčníku Aktivně. Časopis tematicky vyčerpává všechny oblasti aktivního života: přináší cestovatelské průvodce po Česku i Evropě, radí sportovcům i turistům, informuje o zdraví, nabízí recepty pro zdravou kuchyni a věnuje se i technickým hračkám.

Aktivně přináší rovných 100 stran inspirace pro volný čas za pouhých 59 Kč. Měsíčník se bude hodit všem, kteří se vyhýbají nudě – především lidem od 20 do 50 let, jak s rodinami, tak i bez nich.

Klepněte pro větší obrázek 

Tým je tvořen osvědčenými redaktory nakladatelství Computer Press i zkušenými lifestylovými publicisty. Hlavním mottem společné práce je zodpovědný přístup k zacházení s informacemi, Aktivně tak představuje mimořádně spolehlivou rukověť pro aktivní trávení volného času.

K předplatnému dvě vstupenky, k prvnímu číslu 100korunová sleva na vitamíny

„V prvním čísle jsme se zaměřili na neotřelé nápady pro zpestření dovolené, dále na přírodní způsoby, jak se v létě osvěžit,“ představuje novinku šéfredaktor Michal Kašpárek. „Dále čtenáři najdou v čísle několik desítek tipů na výlet po Česku a taky velké průvodce Amsterdamem a Istanbulem.“

A v čem se Aktivně odlišuje od ostatních lifestylových magazínů? „Nenajdete v něm plané plkání, navíc se nezaměřuje pouze na muže nebo pouze na ženy. Je zkrátka určeno každému, kdo chce svůj volný čas trávit aktivně a přitom inteligentně. Takový magazín nám na českém trhu velmi chyběl. Navíc přinášíme prostor pro slevové kupony. Hned s prvním číslem může každý čtenář snadno ušetřit 100 Kč na vitamínech a potravinových doplňcích.“

Aktivně nadto startuje s mimořádnou akcí pro předplatitele: prvních 500 platících předplatitelů získá spolu s výraznou slevou na časopisy i vstupenku do westernového městečka Šiklův mlýn a vstupenku do nedalekého strašidelného hradu, celková hodnota obou dvou je 320 Kč.

Více informací na webové adrese www.aktivne.cz.