Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

9. července 2012
Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

Olympus Czech Group s.r.o., člen koncernu se od 1. července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. Americká společnost JOBY ze San Francisca je výrobcem příslušenství pro digitální fotoaparáty, videokamery a další digitální zařízení (jako např. mobilní telefony a tablety).Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti tří produktových řad:

GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery, GorillaMobile- stativy a držáky pro mobilní telefony,

GorillaTorch- originální příruční LED svítilny.

“Produktová řada GorillaPod je základním a nejdůležitějším segmentem produktového portfolia JOBY.Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů. Stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoomy a kompaktní systémové fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální zrcadlovkové systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY na konci roku 2011 převzala společnost Daymen Group, která je vlastníkem celosvětově uznávaných značek Lowepro™ aAcme Made™.

“Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™na českém a slovenském trhu” uvedl, Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY.Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp. Lowepro.Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portfolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, vedoucí divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

28 Petr Březina

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Středověký člověk, jak upozorňuje Jacques Le Goff, má ke smrti dvojí silný vztah. Smrt je především branou do nebe. Je tím, pro co žijeme, můžeme sledovat těšení se na smrt, která je vysvobozením z pozemského utrpení a strádání.

Michal Černý

Ceny EISA 2019–2020: hledání nové struktury a záplava objektivů

Ceny EISA 2019–2020: hledání nové struktury a záplava objektivů

Po roce byly rozdány ceny EISA, které vyhlašuje sdružení evropských zájmových časopisů. Letošní ročník ještě naléhavěji volá po reflexi periodicity i struktury udělování ocenění. I tentokrát se dostalo na všechny velké fotografické značky, jednotlivé kategorie jsou však definovány stále vágněji.

1 Helena Vyplelová

Vybrali jsme nejlepší kompaktní fotoaparáty, které se dnes vyplatí koupit

Vybrali jsme nejlepší kompaktní fotoaparáty, které se dnes vyplatí koupit

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

27 Helena Vyplelová