Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

9. července 2012
Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

Olympus Czech Group s.r.o., člen koncernu se od 1. července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. Americká společnost JOBY ze San Francisca je výrobcem příslušenství pro digitální fotoaparáty, videokamery a další digitální zařízení (jako např. mobilní telefony a tablety).Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti tří produktových řad:

GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery, GorillaMobile- stativy a držáky pro mobilní telefony,

GorillaTorch- originální příruční LED svítilny.

“Produktová řada GorillaPod je základním a nejdůležitějším segmentem produktového portfolia JOBY.Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů. Stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoomy a kompaktní systémové fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální zrcadlovkové systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY na konci roku 2011 převzala společnost Daymen Group, která je vlastníkem celosvětově uznávaných značek Lowepro™ aAcme Made™.

“Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™na českém a slovenském trhu” uvedl, Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY.Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp. Lowepro.Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portfolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, vedoucí divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.

Témata článku: Tiskové zprávy


Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

Petr Březina
Fotomobily
Recenze objektivů Laowa 12 mm F2,8 Zero-D a 14 mm F4 Zero-D DSLR: skvělé širokáče

Recenze objektivů Laowa 12 mm F2,8 Zero-D a 14 mm F4 Zero-D DSLR: skvělé širokáče

Kdo hledá pevný širokoúhlý objektiv, měl by začít hledat hlavně mezi manuálními skly. Tyhle objektivy Laowa ukazují, proč je to dobrý krok.

Jan Pánek
Širokoúhlé objektivy
Fotografie měsíce: Pod mostem

Fotografie měsíce: Pod mostem

Hledat společný průsečík šestnácti vybraných fotografií je tentokráte poměrně snadné. Stojíme před otázkou ontologickou, v čem spočívá základní charakteristika našeho bytí?

Michal Černý
Fotografie týdne
Nikon Z 14–30 mm F4 S – předražený seťák? (test objektivu)

Nikon Z 14–30 mm F4 S – předražený seťák? (test objektivu)

Kompaktní širokoúhlý objektiv Nikon má trochu problémy s identitou – je seťákem nebo nástrojem pro profesionály? Nebo je určený pro dovolenkáře?

Jan Pánek
Širokoúhlé objektivyNikon