7
Fotogalerie

Výjimečný fotomobil vivo X90 Pro zaujme výbavou i výkonem

Nová vlajková loď společnosti vivo ¬- smartphone vivo X90 Pro - představuje to nejlepší, co je v současnosti na trhu fotomobilů k dispozici. Kromě mimořádných fotografických schopností nabídne i skvělý výkon a další prvky pro pohodlné používání.

Nový vivo X90 Pro je doslova splněným snem všech nadšenců do mobilní digitální fotografie, který staví na silných stránkách svého předchůdce v oblasti fotografování a natáčení při slabém osvětlení a v noci.

Nejlepší tipy a návody pro mobily

Překvapilo nás, kolik lidí napříč generacemi používá na svém mobilu pouze základní funkce. Je to ohromná škoda. Vydali jsme proto časopis, speciál Computeru, kde na 132 stranách najdete podrobné návody, jak si Androidem usnadnit život.

Časopis si můžete hned teď pohodlně objednat online na iKiosku. Stojí 149 Kč a bez dalšího příplatku jej zabalíme a pošleme rovnou do vaší schránky.

Hlavním tahákem jeho výbavy je dosud největší jednopalcový upravený obrazový snímač IMX989 s vysokou světelností f/1,75. Doplňuje ho 50Mpx portrétní a 12Mpx ultra široký fotoaparát spolu s dalšími doplňkovými senzory pro co nejlepší kvalitu každého záběru. Celou sadu, která je umístěna v jednom velkém oku na zadní straně telefonu, chrání před poškozením odolné sklo Corning Gorilla Glass.

digiarena-2-X90Pro-Lifestyle2-600x300.jpg

Ve spolupráci se společnosti ZEISS vznikla celá řada doplňkových funkcí a nastavení uživatelského rozhraní fotoaparátu, se kterými máte téměř neomezené možnosti focení a natáčení videa. Za zmínku stojí například speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, funkce Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot pro dokonalé zmrazení pohybu nejen u záběrů ze sportovních utkání nebo kreativní efekty ZEISS Cine-flare Portrait či ZEISS Miniature Effect.

Všestranně výkonný a vždy připravený do akce

Nový vivo X90 Pro je prvním chytrým telefonem v Evropě, který je vybaven platformou MediaTek Dimensity 9200. Tato efektivní čipová sada umožňuje ve spojení s čipem vivo V2 novému smartphonu vivo X90 Pro dosáhnout v benchmarku AnTuTu skóre až 1,26 milionu. Toto spojení přináší kromě vyššího výkonu také nižší spotřebu energie v porovnání s předcházející generací a zároveň zlepšuje grafický výkon telefonu.

Právě výkon grafiky v kombinaci s funkcí Ray Tracing a 120Hz obnovovací frekvencí 6,78palcového OLED displeje poskytuje vynikající základ pro všechny uživatele, kteří si rádi zahrají hry i na mobilu. Mírně zakřivená plocha displeje je vyladěna tak, aby poskytla co největší pohodlí a nejvěrnější vykreslení barev. Displej je navíc vyrobený z nového luminiscenčního materiálu, který účinně redukuje modré světlo pro ochranu vašich očí i při dlouhém používání. 

Pro bezproblémový chod telefonu i při vysokém výkonu je důležitý také systém chlazení. Celková chladící plocha telefonu se skládá ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla z procesoru do rámu telefonu, takže se nemusíte bát přehřívání vnitřních komponent.

Zcela nové úrovně dosahuje vivo X90 Pro také v rychlosti nabíjení díky zapojení 120W Dual-Cell FlashCharge. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. Smartphone také podporuje známé 50W bezdrátové nabíjení FlashCharge, které bylo představeno u loňského modelu X80 Pro.

Více informací naleznete na www.vivo.com  nebo na IG vivo_czech

Určitě si přečtěte

Články odjinud