Vyhrajte s časopisem Jak na digitál!

Vyhrajte s časopisem Jak na digitál!

Společně s novým časopisem Jak na digitál pořádáme novou fotosoutěž. Téma je jednoduché – Domácí mazlíčci

Posílat tak můžete fotografie se všemi svými zvířecí miláčky – pejsky, kočičky, myšky, želvy či morčata. Ale také rybičky, pavouky či hady – sdílejí-li s vámi domácnost takovíto či jiní zajímaví tvorové. Oceníme vtipné záběry, zajímavé momenty, akční snímky. Nezapomínejte však na technickou kvalitu snímku, kompozici a v neposlední řadě nápad! Ve hře je 33 hodnotných cen!

IMG_6559_x.jpg

1. cena

Dvouleté předplatné časopisu DIGIfoto v hodnotě 2 000 Kč!

2. a 3. cena

Roční předplatné časopisu DIGIfoto v hodnotě 1 000 Kč!

Digifoto_0809.jpg Digifoto_0810.jpg Jak na digital_08 1.jpg

4. až 6. cena

Fotobrašna Vanguard Arlen 15Z

7. a 8. cena

Stylový batoh na notebook Golla Bloom

9. až 13. cena

Stolní stativ Vanguard VS-55

14. až 23. cena

Brašnička na kompaktní digitál Golla Dolly L

24. až 33. cena

Brašnička na kompaktní digitál Golla Garden L

Více o časopisu Jak na digitál najdete v článku Jak na digitál pomáhá začátečníkům.

Pravidla a podmínky soutěže

Soutěž je jednokolová, šanci vyhrát tedy mají všichni, kteří zašlou svoje fotografie v období od 6. října 2008 do 31. prosince 2008. Vyberte svůj zdařilý snímek či sérii maximálně tří fotografií a odešlete jej do soutěže.

Fotografie přijímáme pouze v datové podobě (JPEG) nahrané přes webové rozhraní na www.digiarena.cz/jnd. Pro zasílání je nutné dodržet minimální velikost delší strany fotografie 1 200 px, maximální datová velikost je 3 MB.

Fotografie pojmenujte podle schématu jmeno_prijmeni_nazev s tím, že název není povinný a v případě série snímků sem můžete zadat pořadové číslo fotografie. Nevkládejte, prosím, svoje jméno přímo do obrazového souboru. Fotografie, které nebudou splňovat tyto technické podmínky, budou ze soutěže vyřazeny.

Snímky všech výherců budou představeny od 10. února 2009 na webu www.digiarena.cz a fotografie prvních šesti výherců otiskneme také v únorovém čísle DIGIfota.

Do soutěže nebudou přijaty fotografie, jejichž autory jsou zaměstnanci nebo rodinní příslušníci společností CPress Media, a.s. Zákonnou záruku na vyhrané produkty nese partner MD Distribution, spol s r.o. Brno. Vítězné snímky vyhodnotí porota složená ze zástupců redakce časopisu Jak na digitál, DIGIfoto a webu DIGIarena.cz.

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud