Vychází nové DIGIfoto 10/2010!

Vychází nové DIGIfoto 10/2010!

Exkluzivní magazín DIGIfoto najdete na stáncích právě teď a s ním i pravidelnou dávku vaší fotografické inspirace.

V hlavním tématu čísla vám představíme tvorbu třech profesionálních reportážních fotografů – Filipa Singera, Stanislava Krupaře a Jima Hollandera. K velkému rozhovoru jsme přizvali Františka Dostála, kterého znáte nejspíš díky jeho fotografiím z cyklu Letní lidé. Kromě těchto snímků však v rámci rozhovoru prezentujeme i Dostálovy dosud nepublikované fotografie.

Jako první v ČR přinášíme megarecenzi Nikonu D7000, v preview objevíte zbrusu novou Sony SLT α55 a v našich podrobných testech najdete rovněž i představitele dvou špičkových kompaktů – Panasonic Lumix DMC-LX5 a Canon PoweShot S95. Nezapomínáme však ani na kinofilmové příznivce – v našem bazaru se můžete těšit na ruskou panoramatickou legendu Horizon.

Ve fotoškole věnujeme prostor recenzi Adobe Photoshopu CS5,  preview Zoner Photo Studia 13 a v dalším pokračování rovněž i iPhotu.

V kulturním přehledu najdete řadu postřehů ze světa fotografického umění, rozsáhlou reportáž Vladimíra Birguse z fotografického festivalu v Arles, nechybí obvyklý přehled výstav u nás i v zahraničí a tradiční čtenářské rubriky – Tipy odborníků, Galerie čtenářů a fotografický profil jednoho z vás. 

 

Prolistujte si DIGIfoto 10/2010

 

 

 

Pokud jste si DIGIfoto dosud nepředplatili a chcete to změnit, najdete vše potřebné k objednávce, včetně informací o dalších výhodách, na této stránce.

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud