Vlajková loď Sony A1 používá exkluzivní obrazový snímač IMX610

Vlajková loď Sony A1 používá exkluzivní obrazový snímač IMX610

Japonský fotografický web DC Life upřesnil, jaký snímač používá Sony ve svém vlajkovém systému fotoaparátů A1. Při prohledávání databáze Tech Insights zjistil, že se jedná o IMX610, který je zřejmě exkluzivní pro tuto řadu fotoaparátů společnosti.

Podle údajů Tech Insight byly podrobnosti o modelu IMX610 poprvé zveřejněny již 15. července 2021. Od té doby ale byly přidány další dva záznamy o 50MPx snímači CMOS a další podrobnosti. Stejně jako v případě jiných snímačů, procesorů a dalších technologických komponent mohou údaje společnosti Tech Insights o snímači IMX610 zakoupit případní konkurenti nebo jiní techničtí pracovníci, aby získali lepší představu o tom, co společnost Sony vlastně nabízí.

Sony A1.jpeg

Balíček „Device Essentials“ společnosti Tech Insights obsahuje až třístránkové shrnutí sledovaných metrik a významných vlastností zařízení, a také podrobné snímky senzoru. Společnost uvádí, že součástí sady jsou třeba rentgenové snímky balení nebo fotografie matrice a jejích prvků atd. Jak DC Life upozorňuje, IMX610 není nikde na webových stránkách Sony Semiconductor Solutions uveden, což naznačuje, že není k dispozici pro nákup jinými společnostmi a v současné době jej tedy používá výhradně Sony A1.

Via dpreview.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud