Verbatim PhotoSave DVD: archivace fotografií pro každého

Verbatim představil DVD, které umožňuje uživatelům jednoduše archivovat fotografie. Nové PhotoSave DVD obsahuje předinstalovaný software, který se automaticky spustí po vložení disku do DVD vypalovačky. Software pak provede uživatele krok za krokem celým procesem od vybrání obrázků po jejich vypálení na disk, takže s archivací nebudou mít problémy ani ti užvatelé, kteří nikdy před tím DVD nevypalovali.

verbatimphotosavedvd.jpg 
Verbatim PhotoSave DVD

Software se automaticky spustí, a poté sám vyhledá veškeré fotografie uložené v PC, takže uživateli stačí jen kliknout na volbu „Vypálit“ a jeho vzpomínky se uloží na DVD. V manuálním režimu podporuje PhotoSave DVD funkci „search & burn“, která umožňuje archivovat snímky na počítači přímo z připojeného digitálního fotoaparátu. Médium s úložnou kapacitou 4,5 GB pojme až 2 000 fotografií v 80 různých formátech. PhotoSave DVD navíc umožňuje zápis do několika sekcí: uživatel neustále vidí, kolik zbývá na disku volného místa, takže další fotografie může snadno přidat kdykoli později. Data přesahující 4,5 GB se automaticky rozdělí mezi několik disků PhotoSave DVD.

Pro fotografy by bylo příjemným bonusem, kdyby byla poskytována garance a záruka na trvanlivost uložených dat, což Verbatim bohužel nečiní. PhotoSave DVD využijí uživatelé operačního systému Windows. Software je multijazyčný a obsahuje i češtinu.

Doporučená cena jednoho kusu je 80 Kč včetně DPH. Cena balení s 25 ks je 1 999 Kč včetně DPH.

 96735.jpg  43702_PhotoSave_Display_Unit.jpg
V prodeji je balení se třemi DVD | Nebo megabalení

Určitě si přečtěte

Články odjinud