Verbatim: 32 GB v kartě SDHC

11. března 2009
TWEET SDÍLET

Nová SDHC flash karta Verbatim třídy 6 s kapacitou 32 GB nabízí nahrávání v reálném čase s garantovanou minimální zápisovou rychlostí 6 MB/s, což z ní dělá ideální flash kartu pro profesionální digitální fotografování a záznam videa. Tato 32GB SDHC karta je již dostupná v obchodech za doporučenou cenu 2949 Kč.

Klepněte pro větší obrázek 

“Nejnovější výkonnou SDHC kartou, která pojme až 32GB dat, rozšiřuje Verbatim svou produktovou řadu flash. Společnost tak reaguje na rostoucí poptávku po rychlých záznamových kartách s vysokými kapacitami,” říká Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash and USB Memory, Verbatim EUMEA.

Fotografové na kartu uloží až dva tisíce 10Mpx fotografií ve formátu RAW, což bohatě postačuje na dvoutýdenní exotickou dovolenou. Nová flash karta patří do třídy 6, tedy nejvyšší dostupné rychlostní třídy, a lze ji s výhodou použít jako záznamové médium pro video. Kameramani s ní pořídí až 4 hodiny záznamu v HD rozlišení a maximální obrazové kvalitě. Uživatelé využijí kapacitu 32 GB jistě i po jiné účely, než je uchování obrazu.

Zdroj: TZ Verbatim

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola
Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

20 Petr Březina

Petr Březina
Full-frame