Vaše fota z cest mohou vyhrát na bratislavském veletrhu

Ve dnech 21. – 23. ledna 2005 se v bratislavské Inchebě uskuteční 11. ročník cestovatelského festivalu ITF Slovakiatour. Z veletrhu se stává nejprestižnější akce tohoto druhu nejen na Slovensku, ale v celé Evropě. Minulý rok se na něm prezentovalo 23 zemí, včetně České republiky.

Již podruhé doprovodí ITF Slovakiatour festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací Camera Slovakia 2005, který je spojen s výstavou foto- a videotechniky, stejně tak jako s výstavou fotografií významných osobností kulturního a společenského života Slovenska.

V rámci tohoto veletrhu bude probíhat řada akcí. Kromě soutěží cestovatelských filmů či soutěže v multimediálních prezentacích to bude soutěž fotografická.

Do posledně jmenované soutěže můžete zasílat příspěvky ještě nyní, do soboty 15. ledna 2005. Soutěž je určena fotografům-amatérům, kteří se nebojí ze svých zajímavých cest vybrat a do soutěže zaslat své snímky. Jednotlivé fotografie v kategoriích Lidé a kultura a Příroda ohodnotí vedle odborné poroty také samotní návštěvníci festivalu. Přihlásit je však možné pouze šest snímků. Ceny, mezi kterými jsou také digitální fotoaparáty, budou vítězům předány poslední festivalový den.

Přihlášky, včetně dalších informací o všech soutěžích a doprovodném programu, naleznete zde. Na stránce www.cameraslovakia.sk budou umístěny také vítězné fotografie.


Vítězný snímek z minulého ročníku fotografické soutěže: Marian Zaymus - Slnko v sieti

 

 

 

 

 

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud