Užijte si Audiobraní a ušetřete! Vybrané tituly pořídíte s 50% slevou

Reklama 13. září 2023
TWEET SDÍLET
Svou sbírku audioknih můžete nyní výhodně rozšířit. Září patří na největší audioknižní platformě v Česku tradiční akci Audiobraní. Ta právě vstupuje do druhé ze tří etap, a vy tak můžete na webu Audioteky vybírat z více než dvou stovek titulů, při jejichž nákupu ušetříte polovinu původní ceny.

Nabídka titulů se v průběhu Audiobraní mění. V těchto dnech je za zvýhodněnou cenu k mání zhruba stovka audioknih. Výběr další přibližně stovky děl určených pro třetí, a současně poslední etapu, se představí 20. září. V každém případě jsou zastoupeny audioknihy napříč žánry. Tituly podle svého gusta si tak můžete vychutnat, ať už holdujete sci-fi a fantasy, dáváte přednost krimi a thrillerům nebo skutečným příběhům.

Z audioknih, které s 50% slevou pořídíte ve druhé etapě už od 13. září, patří k našim tipům legendární sága, temný thriller a celosvětový bestseller shrnující dějiny lidstva.

Andrzej Sapkowski: Sága o Zaklínači

Audiokniha obsahuje kompletní zaklínačskou pentalogii složenou z dílů Krev elfů, Čas opovržení, Křest ohněm, Věž vlaštovky a Paní jezera. Souborné vydání proslulé Sapkowského ságy vypráví o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě – Ciri z Cintry. Zaklínač, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami, přijímá do ochrany malé dítě – Překvapení. Netuší, že ve skutečnosti pečuje o plamen, který může zapálit celý svět. Příběh zlověstné věštby, lásky, krutosti a událostí měnících tvář světa, vrcholí v mohutném finále, aby jednou provždy změnil fantastickou literaturu. Načetl Martin Finger. Původní cena kompletu, který vám přináší zábavu na více než 76 hodin, je 1 196 Kč. Pořídit si ho v rámci akce o polovinu levněji se tak rozhodně vyplatí.

Klepněte pro větší obrázek

D. M. Pulley: Zbytečná oběť

V roce 1938 se město Cleveland musí vypořádat s řáděním šíleného vraha. Prostitutka Ethel Hardingová před ním hledá ochranu v sídle náboženské misie, kde zjistí, že mravokárné tváře jejích členů skrývají ta nejtemnější tajemství. O šedesát let později nachází policie v lese rozřezané tělo Alfreda Wileyho. Ještě než ho dcera Kris stihne identifikovat, začnou na povrch vyplouvat fakta, o nichž jí otec nikdy neřekl. Čím více se dozvídá o otcově posedlosti Torzovým vrahem, tím si je jistější, že s ním jeho smrt souvisí. A tím hlouběji proniká do děsivé minulosti Clevelandu. Mrazivý thriller do audioknižní podoby načetla Barbora Goldmannová.

Klepněte pro větší obrázek

Yuval Noah Harari: Sapiens

Audiokniha s podtitulem Stručné dějiny lidstva sleduje z dlouhodobé perspektivy revoluční zvraty na cestě lidského rodu od vzniku Homo sapiens až po současnost. Mapuje příběh začínající před dvěma miliony let v koutě Afriky, kde prozatím bezvýznamný lidoop získal vědomí a ovládl celou planetu. Co mu pomohlo zvítězit? Nelítostná krutost, nebo schopnost vzájemné spolupráce? Harari, izraelský historik a profesor na katedře historie na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, erudovaně a s odvážnou představivostí líčí postup člověka od naprostých začátků přes nejdůležitější dějinné zlomy, jako je objev zemědělství, peněz, společenského kultu, impéria, peněžního úvěru i víry. Zabývá se i tím, co čeká lidstvo dál a jak velkou daň bude muset odvést kvůli blahobytu. Namluvil Luboš Ondráček.

Klepněte pro větší obrázek

Pohodlný poslech v aplikaci

Ať už zvolíte některý z titulů se slevou nebo jiný z bohatého katalogu, který čítá na 8 000 audioknih, využijte k jeho poslechu aplikaci Audioteka. Má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Ovládat ji můžete přes hodinky Apple Watch nebo s pomocí Alexy. Než si titul pořídíte, můžete se v bezplatné ukázce sami přesvědčit, zda vám jeho zpracování vyhovuje. Více na www.audioteka.cz.

Témata článku: Prezentace klienta