Unikátní projekt pro fotografy a designery má kořeny v Česku

Několik nadšenců, kteří se věnují fotografii a designu se rozhodlo vytvořit portál, kde si budou grafici sdílet svoji tvorbu. Neobvyklá webová galerie začíná za nápad a grafické zpracování sbírat ocenění po světě. Projekt má však své kořeny v Česku.

Žijeme ve světě, kde jen těžko poznáte, zda je publikovaná fotografie pravá nebo jde o fotomontáž či retuš. S Enhancrem můžete nahlédnout do světa kouzel s fotografiemi a grafikou.

Webová galerie Enhancr.com vám umožní odkrýt kouzlo upravovaných obrázků.

"Jde o jedinečný projekt, nic podobného v zahraničí neexistuje. Cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří upravují fototgrafie, designy nebo grafiky," říká Daniel Máslo, otec projektu.

Webová aplikace Enhancr je vhodná pro profesionály i amatéry. Pokud jste fotograf, upravující své fotky, můžete zde prezentovat své schopnosti s vylepšováním fotek. Designéři a grafici ocení možnost AB testování svých návrhů. Každý profesionál, který potřebuje srovnání dvou podobných obrazů, může využít sílu webu www.enhancr.com.

Amatéři a nadšenci zde mohou čerpat inspiraci a získávat zpětnou vazbu z komentářů od ostatních uživatelů.

"Enhancr.com je jednou z aplikací společnosti CZECHGEEKS a jedním z projektů, se kterým letíme za podpory Czechinvestu letos do Silicon Valley. Věříme, že si najde řadu uživatelů, protože již nyní zaujal média, kreativce i investory," dodává Filip Molčan, spoluzakladatel CZECHGEEKS.

Objevte svět upravovaných obrázků. Jednoduše se registrujte a sdílejte svou grafiku, komentujte ostatní a inspirujte se od profesionálů.

Určitě si přečtěte

Články odjinud