Ultrakompaktní barevná multifunkce bizhub C35 je na trhu

4. listopadu 2010
TWEET SDÍLET

Multifunkce bizhub C35 a tiskárna C35P jsou svým zaměřením vhodné jako doplněk centrálně instalovaných zařízení formátu A3 ve velkých společnostech. Díky své všestrannosti však může stroj sloužit i jako tiskové centrum menších kanceláří. Téměř poloviční velikost oproti většině strojů srovnatelných vlastností je velkou předností multifunkce.

Bizhub C35 přináší veškerý potřebný tiskový servis multifunkce pro kancelářské týmy, menší podnikání, obchody a podobné prostředí. Kombinací funkce kopírování, tisku, skenování a faxu ulehčuje sdílení a distribuci informací.

Klepněte pro větší obrázek

Obě dvě zařízení tisknou rychlosti až 30 celobarevných stran A4 za minutu, při dodržení vysokého standardu tiskové kvality se širokou flexibilitou potisknutelných médií. První tiskový výstup je k dispozici pouhých 13 sekund po startu stroje a maximální gramáž médií pro tisk je pak 210 g/m2, s možností využití oboustranného tisku.

Multifunkce bizhub C35 je vybavena barevným dotykovým ovládacím panelem, který díky kompletní lokalizaci do češtiny zajišťuje jednoduchost a snadnost ovládání – ve třídě A4 multifunkcí jde o zatím neobvyklý komfort, který usnadňuje využití stroje bez nutnosti studia návodů nebo dlouhého vysvětlování.

Klepněte pro větší obrázek

Vysoká kvalita tiskových výstupů je zaručena osvědčenými polymerizovanými tonery Simitri HD s příměsí biomasy. Tonery s sebou nesou také nižší teplotu zapékání a nižší množství emisí, čímž snižují negativní dopad na životní prostředí ve srovnání s konvenčními tonery. Pro svoji celkově nízkou energetickou spotřebu získala obě nová zařízení certifikaci Energy Star a také Blue Angel.

Multifunkce i tiskárna jsou vybaveny širokou škálou funkčních a bezpečnostních zařízení. Vestavěná funkce autentizace uživatelů snižuje riziko zneužití citlivých dokumentů. Tiskové náklady na barevný i černobílý tisk jsou velmi nízké a jejich kontrola je díky možnosti rozúčtovávání na jednotlivce anebo pracovní skupiny také mnohem jednodušší. Bezpečnou komunikaci v rámci sítě zajišťuje užití IPsec  protokolu, IP filtrování a IPP Over SSL mezi ostatními. Bezpečnostní funkce stroje bizhub C35 plně vyhovuje normě ISO 15408 EAL 3.

Klepněte pro větší obrázek

„Naše nová zařízení bizhub C35 a C35P poskytují stejně pokročilé tiskové, bezpečnostní a síťové funkce jako multifunkce formátu A3, přičemž mají mnohem menší rozměry a nároky na prostor. Tím velmi ulehčují administrativní práci a šetří čas a síly uživatelů,“ vysvětluje výhody zařízení produktový manažer Konica Minolta, Pavel Kelča.

Bizhub C35 poskytuje širokou nabídku funkcí pro skenování – přímé skenování do e-mailu, na FTP server, SMB, USB flash disk i harddisk. Skenovat je možné jak do formátu JPEG, tak i TIFF, XPS a samozřejmě PDF. Při nasazení softwarových řešení Konica Minolta je také možné velmi jednoduše převádět již vytištěné dokumenty do elektronické podoby stisknutím jednoho tlačítka.