Udělejte si konečně pořádek v kazetách s pomocí iDive 1.1

23. září 2004
TWEET SDÍLET
Firma Aquafadas před nedávnem vydala novou verzi softwaru pro správu videokazet, která by měla uživatelům ušetřit čas při hledání konkrétních pořízených záběrů.

Jestliže patříte mezi lidi, kteří mají spoustu kazet s natočeným videomateriálem naházených v krabici a máte problémy s hledáním nějakého konkrétního záběru, pak právě pro vás je určen program iDive.


Klepněte pro větší obrázek
Ilustrační foto softwaru iDive

Tento software velmi dobře spolupracuje s aplikací Final Cut Pro a je určen pro Mac OS X 10.3 (nebo novější). iDive vám umožní vytvořit si katalog, který je díky možnosti exportu do XML snadno přenositelný mezi různými projekty. Jde o silný anotační nástroj. Ke klipům lze samozřejmě přidávat informace o lidech a událostech a mezi těmito potom snadno vyhledávat, nebo si prohlížet ukázky záběrů.

Cena iDive 1.1 je 60 Euro nebo 70 USD. Jestliže byste si chtěli software vyzkoušet, můžete si na zkoušku stáhnout demo zde.


 

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

36 Petr Březina

Petr Březina
Technika
Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Petr Březina

Petr Březina
Příslušenství