Týden na DIGIareně – Zoner Photo Studio od základů

6. dubna 2008
TWEET SDÍLET
Test fotobatohu Lowepro * Interkamera součástí Invexu a Digitexu * Zoner Photo Studio od základů * Apple Aperture v novém

Batoh pro náročné: Lowepro CompuRover AW
V prvním článku právě uplynulého týdne jsme podrobili testům jeden z fotobatohů „všechno s sebou“. Pro tento test jsme si vybrali batoh „CompuRover AW“ z nabídky společnosti Lowepro.

Líbilose.cz: Nejlepší články minulého týdne
Stále aktuální žebříček čtenářsky nejoblíbenějších článků najdete na stránkách serveru Líbilose.cz

Fotografii týdne zdobí moderní architektura
Fotografie tohoto týdne se prodrala za svým titulem z hlubin kategorie Architektura. Autorovi k vítěznému snímku gratulujeme.

Klepněte pro větší obrázek
JHR – „CD“

Na Měsíci byl nalezen ztracený fotoaparát
Prvního dubna jsme vám přinesli šokující novinky z Měsíce! Skoro 40 let tam leží zapomenutý fotoaparát Nikon.

Apple Aperture v novém
Apple vydal novou verzi programu Aperture na úpravu fotografií. Od verze 2.1 nyní program podporuje pluginy třetích stran.

FastStone Image Viewer: netradiční editor
Celkem zajímavý fotoeditor představil ve svém středečním článku Jiří Hájek. Jedním z lákadel programu FastStone Image Viewer je jeho cena – pro nekomerční sektor je k použití zdarma.

Interkamera součástí Invexu a Digitexu
Veletrh fototechniky Interkamera se nebude navzdory původním plánům konat v Praze, ale přesune se do Brna a v říjnu doprovodí veletrhy Invex a Digitex.

Tom Murphy: Stopy ve sněhu
Ačkoliv je jaro v rozpuku, podle počasí to tak nevypadá, pojďme tedy ještě jednou zavzpomínat na zimu, tentokrát s Tomem Murphym.

Přehled cen digitálů – Co nového u Kodaku?
V přehledu cen digitálů pro tento týden najdete novinky mezi fotoaparáty Kodak a Samsung.

Nikon D3 archivoval turínské plátno
Slavná církevní relikvie Turínské plátno byla v rámci převozu i fotografována. K nafocení necelých sedmnácti set fotografií byl použit fotoaparát Nikon D3.

Plánovaný víkendový výpadek diskuzních fór
Během tohoto víkendu probíhá sloučení diskuzních fór všech portálů Computer Pressu do jediného obrovského diskuzního fóra.

Zoner Photo Studio od základů
Jedním z nejvíce oblíbených programů na úpravu fotografií se stal i český Zoner Photo Studio, který se nyní prodává již ve verzi 10. V úvodním článku nové série najdete něco málo o historii tohoto programu společně se základním popisem.

Témata článku: Zoner Photo Studio