Týden na DIGIareně – Zoner Photo Studio 10

Týden na DIGIareně – Zoner Photo Studio 10

Za málo peněz málo muziky – Able RAWer * Digitální fotoklíčenka? Proč ne? * Canon A650 IS má problémy

Sony DSLR-A700 – cesta do dalšího levelu
První snímky nové zrcadlovky od Sony A700 už jste měli možnost na našich stránkách vidět. Nyní vám přinášíme poněkud podrobnější pohled na novinku a zároveň i srovnání s předchůdcem A100.

Soutěž Nikon No.1 má vítěze
Druhý ročník soutěže Nikon No.1 talent pořádané společnostmi Nikon a centrem Fotoškoda ve spolupráci s redakcemi DIGIfota a DIGIareny skončil. Nejlépe vystihnout téma letošního ročníku – Dětský svět – se podařilo nakonec ale jen jednomu – Petru Šerlovskému. Gratulujeme!


Petr Šerlovský – z cyklu „Kuličky“

Za málo peněz málo muziky – Able RAWer
Několik různých konvertorů RAW snímků jsme vám již představili v minulosti. Dalším z nich je freewarový program Able RAWer.

Digitální fotoklíčenka? Proč ne?
Společnost Digital Foci přišla na trh se zajímavou novinkou – digitální fotoklíčenka. Klíčenka je vybavena digitálním displejem o velikosti 1,5'' a osmimegovou pamětí, do které by se po konverzi mělo vlézt až 74 snímků.

Canon A650 IS má problémy
Pokud jste majitelem fotoaparátu Power Shot A650 IS, rozhodně si přečtěte tento článek a neopomeňte navštívit ani diskuzi pod článkem – vypadá to že fotoaparát může trpět v jistých specifických podmínkách problémem při pořizování snímků.

Zoner Photo Studio 10 v prodeji
Ve středu 10.10.2007 začala společnost Zoner oficiálně prodávat novou – již desátou – verzi svého poměrně úspěšného grafického programu Zoner Photo Studio. 

Široký základ – Panasonic FX55
V tomto týdnu jsme vám představili i první foto novinky z dílny Panasonicu – Lumix FX55. „Pětapadesátka“ spadá do kategorie širokoúhlých kompaktů a je vybavena třípalcovým displejem. 

Záleží na rychlosti paměťové karty?
V tomto týdnu se v našem digifóru řeší, jak je to vlastně s rychlostí paměťových karet i o tom, jakou značku média by ten který uživatel doporučil. 

Přehled cen digitálů – ceny jako na moři
Po cenovém klidu a míru minulého týdne se tento týden cenové hladiny zase poněkud rozbouřily. 

Nebojte se předvoleb ve Photoshopu
O tom, že Adobe Photoshop umí pracovat se zásuvnými moduly jistě víte. Věděli jste ale, že to umí i Adobe Camera RAW? 

Vášeň pro portrét: Canon EF 85 mm F1,2 L II USM
Krásné a výjimečné věci přitahují člověka v každém odvětví lidské činnosti. I ve světě fototechniky existují nedostižné sny.

Určitě si přečtěte

Články odjinud