Týden na DIGIareně – Vánoce Vánoce přicházejí...

Týden na DIGIareně – Vánoce Vánoce přicházejí...

Nový objektiv Sigma pro Nikon * Rady pro vánoční fotografii * Digitální fotografie pro ženy * Jakou širočinu pro Olympus?

Odkud jsem? Z Evropy
Libuše Jarcovjáková je nejen fotografkou, ale i učitelkou fotografie na střední průmyslové škole grafické v Praze. Zájem médií přilákaly výstavy, kde představila své snímky z osmdesátých let.

Líbilose.cz: Nejlepší články týdne
Pravidelný žebříček nejoblíbenějších článků posledního týdne najdete na stránkách serveru Líbilose.cz.

Sigma APO 200–500 mm pro Nikon
Společnost Sigma představila nový objektiv ve své nabídce. Je jím APO 200–500 mm F2,8 EX DG s bajonetovým závitem pro fotoaparáty Nikon.

Panasonic aktualizuje model LX3
Aktualizace firmware pro fotoaparát Panasonic Lumix LX3 byla zveřejněna na webu výrobce. Záplata vylepší funkcionalitu autofokusu stejně jako automatického vyvážení bílé.

První aktualizace pro Lumix G1
Další aktualizace firmware od Panasonicu je určena prvnímu mikro 4/3 modelu Lumix G1. Sedm oprav celkově vylepšuje práci s fotoaparátem.

Několik rad pro vánoční fotografii
Mnoho z nás bude chtít jistě zachytit atmosféru Štědrého dne a radost svých ratolestí svým fotoaparátem. Nabízíme několik praktických rad a tipů, které vám pomohou vyvarovat se školáckých chyb a zlepšit kvalitu snímků.

Nová kniha: Digitální fotografie pro ženy
Novinka v nabídce vydavatelství Computer Press se jmenuje „Digitální fotografie pro ženy“. Fotografka Mirka Kinclerová v knize vysvětluje od základů postupně celý proces fotografování.

Vánoční a novoroční pozdravy fotocestou
Miro Veselý se ve svém pátečním článku věnoval problematice výroby vánočních přáníček - „péefek“.

Jakou širočinu pro Olympus?
Výběr objektivu je vždy náročná záležitost a v našem diskuzním fóru se opět potvrdilo, že co fotograf, to jiný názor.

Určitě si přečtěte

Články odjinud