Týden na DIGIareně – podzimní aktualizace firmwaru

Týden na DIGIareně – podzimní aktualizace firmwaru

Nový časopis „Jak na digitál“ * Bezdrátové odpalování blesků * Rady pro nové zrcadlovkáře * Přehled cen digitálů

Jak na digitál pomáhá začátečníkům
Tento týden vyšel úplně nový časopis „Jak na digitál“. Na jeho stránkách najdou užitečné informace především fotozačátečníci, kteří se dozví „jak na to“.

Líbilose.cz: Nejčtenější články týdne
Pravidelný přehled nejčtenějších článků posledních sedmi dní nechyběl ani tento týden na stránkách serveru Líbilose.cz.

Bezdrátové odpalování blesků levně
Jak a kde sehnat vcelku levně sadu na dálkové odpalování blesků? Na to se pokoušeli přijít uživatelé v našem diskuzním fóru.

Casio EX-Z200: pohled do široka
Kompakt EX-Z200 nabízí fotografům desetimegapixelový čip a ohnisko od 28mm. V redakci jsme se mu podívali blíže na zoubek.

Vyhrajte s časopisem Jak na digitál!
Společně s novým časopisem Jak na digitál vyhlásila redakce DIGIfota novou fotosoutěž s tématem „Domácí mazlíčci“. Uzávěrka soutěže je 31. prosince 2008. V článku najdete i pravidla soutěže.

Zoner pokřtil už jedenáctou verzi Photo Studia
Zástupci společnosti Zoner pokřtili na Invexu nejnovější verzi programu pro editaci snímků – Zoner Photo Studio 11. Až do konce října běží akce Zoneru, ve které si můžete zakoupit program za výhodnějších podmínek.

Několik rad pro čerstvého zrcadlovkáře
V našem diskuzním fóru najdete i mnoho rad pro začátečníky. V tomto vlákně se uživatelé našeho fóra pokusili odpovědět na otázky čerstvého majitele zrcadlovky Nikon.

Přehled cen digitálů – Rychlé Casio FH20 na trhu
V přehledu cen digitálních fotoaparátů pro tento týden najdete hned několik novinek značek Casio, Nikon, Olympus, ale i Samsung.

Podzimní dávka aktualizací pro digitály
Protože aktualizací pro vaše digitální miláčky se vyrojilo povíce, shrnuli jsme je pro vás všechny do jednoho článku. Nový firmware je připraven pro fotoaparáty Nikon, Olympus, Canon, Ricoh, Sony, Leica a Casio.

Určitě si přečtěte

Články odjinud