Týden na DIGIareně – DIGIfoto 6/2009

7. června 2009
TWEET SDÍLET
Přehled cen digitálů * Fotografie týdne * Sony DSC-H2: Evolúcia malého ultrazoomu * Jak koupit bazarovou DSLR

Pentax K-7 za zaváděcí ceny (ceník)
Týden jsme jako obvykle otevřeli s pravidelným přehledem cen digitálních fotoaparátů. Kromě přehledu samotného pro vás Zuzana Vavrečková vybrala i několik speciálních akcí či nabídek, které stojí za to nepřehlédnout.

CeWe Fotokniha: Zahoďte nudná „albíčka“
Již nějakou dobu si u nás díky společnosti CeWe můžou fotografové a nadšenci tisknout vlastní fotoknihy. Jak na to? Pojďte se podívat s námi.

Vychází nové DIGIfoto 6/2009!
V pořadí šesté letošní číslo časopisu DIGIfoto bylo věnováno tématu sportovní fotografie.V pravidelné megarecenzi čísla najdete zrcadlovku Canon EOS 500D, v čísle najdete také mnoho recenzí, tipů rad a rozhovorů.

Klepněte pro větší obrázek
DIGIfoto 6/2009

Fotografie týdne: Čas návštěv
Snímek, který si odnesl titul Fotografie týdne tentokrát nepatří k nejveselejším. Snímek, který nás zavede do království pruhovaných pyžam.

Klepněte pro větší obrázek 
Čas návštěv; foto jihanabenihana

Koupě bazarové DSLR
Chcete ušetřit a koupit nějakou starší bazarovou zrcadlovku? Víte, na co všechno byste si měli při koupi dávat pozor? Jestli ne, určitě si přečtěte tohle vlákno našeho diskusního fóra.

Sony: dva nové fotoaparáty Cyber-shot W180/W190
Sony vydalo tiskovou zprávu, ve které představilo světu dva zbrusu nové stylové kompakty CyberShot. Co se týče vybavení, oba modely jsou na tom velice podobně, rozdíl je pouze ve velikosti čipu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
max. velikost | max. velikost

Křest publikace: Švýcarsko – cestopis ve fotografii
Krátkou fotoreportáž z pondělního křestu knihy „Švýcarsko – cestopis ve fotografii“ pro naše čtenáře připravil na čtvrtek Jaromír Puk.

Sony DSC-H2: Evolúcia malého ultrazoomu
Spolu s Mikulášem Baranem jsme se podívali v pátek na zoubek ultrazoomu Sony DSC-H2. „Hádvojka“ nabízí nejen vylepšenou ergonomii, ale například i natáčení HD videosekvencí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Evolúcia kompaktných ultrazoomov v podaní Sony. Zľava model H3, H10 a nový H20