Týden na DIGIareně – 48 GB na CompactFlash

Týden na DIGIareně – 48 GB na CompactFlash

Jak upravujete fotografie? * Sony Alfa A200 * 32GB SDHC karta od Panasonicu * Novinky od Casia * Devět novinek od Kodaku

Dalekozraký elegán bez hledáčku: Canon SX 100 IS
Jako první příspěvek tohoto týdne jsme vám hned v pondělí zrána přinesly velký test nového kapesního ulatrazoomu od Canonu.

Jak upravujete své fotografie?
Nová anketa DIGIareny zjišťuje, jak jste na tom s úpravami svých snímků v PC. Jak dlouho se tedy úpravami svých fotografií zabýváte?

Líbilose.cz: Nejlepší články minulého týdne
Na serveru Líbilose.cz je pro vás připraven stále aktuální žebříček článků, které se čtenářům DIGIareny líbily nejvíce.

Našli, moji rádcové?: Archiv médií v Zoner Photo Studiu
Petr Lindner se ve svém dalším článkuj pokusil představit vám funkci Archiv médií, kterou najdete v Zoner Prhoto Studiu. Díky této funkci se již nikdy neztratíte ve svém archivu snímků.

Sony Alfa A200: Mírný upgrade?
Sony představilo novinku ve své produkční řadě. A200 však mnoho nového nepřináší a od svého předchůdce – A100 – se liší jen velmi málo.

Panasonic bude mít 32 GB SDHC kartu
Dvaatřicetigigabajtovou kartu formátu SDHC plánuje uvést na trh Panasonic již v březnu. Díky své rychlosti by se měla řadit k nejrychlejším na trhu a dle informací výrobce je určena pro záznam videa ve vyšším rozlišení.

Jaký film do digitálu?
Další článek je určen nejen těm, kteří dostali k Vánocům nový fotoaparát a uvažují o nákupu příslušenství. V článku Jiřího Hájka najdete přehled typů paměťových karet a jejich základní charakteristiky.

Nový firmware pro Zuiko Digital
Olympus uvedl novou verzi firmwaru pro svůj objektiv Zuiko Digital ED 12–60 mm F2,8–4,0 SWD. Aktualizace má vylepšit funkce ostření.

Poprvé 48 GB na CF kartě
První Compact Flash kartu s kapacitou 48GB představila společnost Pretec.

Casio vystřelí „Formuli 1“
Na veletrhu CES představilo Casio čtyři nové „stylovky“ a k tomu jeden ultrazoom se schopností zachytit video rychlostí 60 snímků za vteřinu.

Jak fotí Nikon D40?
První dojmy a zkušenosti nového majitele zrcadlovky Nikon D40 najdete v našem diskuzním fóru, stejně jako následnou diskuzi ostatních majitelů tohoto modelu.

Levné sedmimego: Fujifilm FinePix Z10fd
Nejnovější kousek v modelové řadě ultratenkých fotoaparátů od Fujifilmu je vybaven sedmimegapixelovým čipem, vybírat můžete ze sedmi barevných provedení.

Kodak nespí: novinek z CESu není málo
Celých devět novinek ve třech modelových řadách představil na veletrhu CES Kodak.

Pro každý formát (test skenerů Epson V700 a V750)
Potřebujete-li převést do počítače snímky z kinofilmu i středního formátu, může být ideálním nástrojem kvalitní plochý skener.

Určitě si přečtěte

Články odjinud