Tři nové tiskárny od Hewlett-Packard

Firma Hewlett-Packard uvedla na trh dvě nové přenosné fototiskárny a nový model stolní inkoustové tiskárny.

Tiskárna HP Photosmart 375 tiskne fotografie přímo z fotoaparátů, které podporují PictBridge, disponuje také integrovanou čtečkou paměťových karet. Podle tiskové zprávy je to první tiskárna v produkci HP, která standardně podporuje technologii Bluetooth, a tak mimo jiné komunikuje také s fototelefony. Tisk je možný ve velikosti 10 × 15 cm.
Více informací naleznete zde.


Tiskárna má 2,5 palcový displej, na kterém si můžete
obrázky nejen prohlížet, ale také je upravovat


Podobné vlastnosti má také HP Photosmart 325. Tisk ve formátu 10 × 15 cm umožňuje jak z počítače, tak z paměťových karet a digitálních fotoaparátů. Pomocí volitelného adaptéru umožňuje tisk z fototelefonů s technologií Bluetooth.
Více informací naleznete zde.


V přední části je slot na paměťové karty
CompactFlash, SmartMedia, Memory Stick, SD/MMC a xD-Picture CardStolní inkoustová tiskárna HP Deskjet 3745 umožňuje tisk ve formátu A4 s rozlišením až 4 800 × 1 200 dpi. Barevné texty tiskne rychlostí 10 stran za minutu, černobílých stran vytiskne 15 za min. Je vhodná pro tisk fotografií o velikosti 10 × 15 cm. Podle tiskové zprávy byla navržena pro uživatele, kteří si kupují první tiskárnu.
Více informací naleznete zde.


HP Deskjet 3745 je tiskárna cenově dostupná například pro studenty


Všechny produkty jsou na českém trhu dostupné od srpna.
CenyFototiskárna HP Photosmart 325 stojí 5 990 Kč, HP Photosmart 375 8 390 Kč. Podle tiskové zprávy je HP Deskjet 3745 k dostání za necelé 2 000 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud