Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

Výrobky značky JOBY mají nového výhradního dovozce a distributora

Olympus Czech Group s.r.o., člen koncernu se od 1. července 2012 stává výhradním dovozcem a distributorem výrobků JOBY pro Českou republiku a Slovensko. Americká společnost JOBY ze San Francisca je výrobcem příslušenství pro digitální fotoaparáty, videokamery a další digitální zařízení (jako např. mobilní telefony a tablety).Patentovaná technologie speciální flexibilní kloubové konstrukce nohy stativu se stala základem celosvětové expanze především v oblasti tří produktových řad:

GorillaPod - stativy pro fotoaparáty a videokamery, GorillaMobile- stativy a držáky pro mobilní telefony,

GorillaTorch- originální příruční LED svítilny.

“Produktová řada GorillaPod je základním a nejdůležitějším segmentem produktového portfolia JOBY.Zákazníkům nabízíme ucelenou produktovou řadu stativů pro všechny typy a velikosti fotoaparátů. Stativy GorillaPod Original a Micro pro kompaktní fotoaparáty, stativy GorillaPod Hybrid pro ultrazoomy a kompaktní systémové fotoaparáty, stativy GorillaPod SLR Zoom s nosností 3kg pro zrcadlovky a stativy GorillaPod Focus s nosností až 5kg pro profesionální zrcadlovkové systémy s přídavnými bateriovými gripy nebo videokamery”, uvedl Martin Bořil, produktový manažer společnosti Olympus Czech Group.

Značku JOBY na konci roku 2011 převzala společnost Daymen Group, která je vlastníkem celosvětově uznávaných značek Lowepro™ aAcme Made™.

“Jsme nadšeni dohodou se společností Olympus Czech Group a rozšířením dlouholeté a mimořádně úspěšné spolupráce v oblasti distribuce značek Lowepro™ a Acme Made™. Olympus Czech Group je pro nás zárukou kvalitní reprezentace a profesionální podpory značek JOBY GorillaPod™, GorillaMobile™ a GorillaTorch™na českém a slovenském trhu” uvedl, Sandro Fulgheri, Vice President a ředitel mezinárodního obchodu společnosti Daymen.

"Jsme opravdu velmi potěšeni pověřením distribuce JOBY.Rozhodnutí vnímáme také jako uznání naší dlouholeté práce pro společnost Daymen, resp. Lowepro.Produkty JOBY jsou mimořádně atraktivní, logicky doplňují naše stávající produktové portfolio. Našim obchodním partnerům přinášíme další přidanou hodnotu a koncovým zákazníkům radost z fotografování”, uvedl Pavel Štorek, vedoucí divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.

Určitě si přečtěte

Články odjinud