Tipy na vánoční dárky!

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat radost svým blízkým? Pokud víte, že by si někdo přál digitální fotoaparát, rádi vám ve výběru pomůžeme. Tady je několik tipů.

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat radost svým blízkým? Pokud víte, že by si někdo z vašich nejbližších přál dostat od Ježíška digitální fotoaparát, rádi vám ve výběru pomůžeme. Tady je několik tipů...

Pro každého něco najdeme!

Foťáky pro kluky a holky

Digitální fotoaparáty z této kategorie jsou určeny skutečně do každých, i těch méně zkušených rukou. To však neznamená, že by pořízené snímky nebyly vysoce kvalitní, ba naopak. Kromě dobrých obrazových výsledků tyto fotoaparáty vynikají především jednoduchou obsluhou a širokou nabídkou přednastavených automatických režimů, jakými jsou například focení krajiny, portrétu nebo sportu. Díky těmto režimům jsou tyto přístroje vždy připraveny optimálně zachytit danou scénu a situaci.

 Klepněte pro větší obrázek

Olympus FE-47 již za 1 990 Kč s DPH

Sony CyberShot DSC-S2000 již za 1 990 Kč s DPH

Panasonic Lumix DMC-F3 již za 2 490 Kč s DPH

Fotit mohou i sportovci

Pro fotografy, žijící velmi aktivním životním stylem, doporučujeme fotoaparáty, které vydrží i ty nejextrémnější podmínky. Bez obav s nimi tedy můžete fotografovat například při šnorchlování u moře, při výstupu na skálu, nebo na zasněženém svahu plném lyžařů. Odolný kompaktní fotoaparát je většinou nárazuvzdorný, a je tak schopen bez nejmenší úhony přestát i pád na tvrdou podložku z výšky až 1,5 m, je vodotěsný do hloubky několika metrů. Díky malým rozměrům se navíc takový přístroj bez problémů vejde do kapsy.

Klepněte pro větší obrázek

Olympus Mju TOUGH-8010 již za 8 490 Kč s DPH

Olympus Mju TOUGH-6020 již za 6 490 Kč s DPH

Chcete fotit své ratolesti při lyžování na vzdáleném svahu? Máme pro vás řešení!

Bystrozraké foťáky

Velké oblibě se v současnosti těší foťáky s velkým rozsahem zoomu. Je to především díky jejich univerzálnosti, protože zoom s velkým rozsahem umožňuje pořídit z jednoho místa mnoho zcela rozdílných snímků, od celkových záběrů například krajiny, až po detailní fotografie vzdálených objektů. Mají vynikající obrazovou kvalitu, která se v mnohých případech dá srovnávat s výstupy z digitálních zrcadlovek. Jsou vybaveny funkcemi od automatických přednastavených programů pro méně zkušené uživatele, přes poloautomatické až po manuální režimy, které využijí naopak zdatní fotografové.

Klepněte pro větší obrázek

Panasonic Lumix DMC-TZ10 již za 6 990 Kč s DPH

Sony CyberShot DSC-HX5 již za 7 490 Kč s DPH

Samsung WB650 již za 5 690 Kč s DPH

Zachyťte dění kolem sebe v té nejlepší kvalitě!

Malý, ale šikovný - ideální pro náročné manželky

Kompakty s výměnnými objektivy nabývají na popularitě. Vynikajícím způsobem spojují malé rozměry podobné klasickým kompaktům s možností výměny objektivů, což bylo donedávna doménou pouze digitálních zrcadlovek. Se zrcadlovkami mají společnou ještě jednu věc: Obrazovou kvalitu. V neposlední řadě hravě uspokojí nároky na jednoduché ovládání.

Klepněte pro větší obrázek

Darujte dva dárky v jednom!

Ke každému kompaktu s výměnnými objektivy od nás
dostanete ještě navíc
poukaz na fotografický kurz zdarma!

Olympus E-PL1 + 14-42 + 4GB karta + brašna Edit 130 + Megapixel utěrka + fotografický kurz zdarma! již za 12 990 Kč s DPH

Panasonic Lumix DMC-GF1 + G Vario 14-45 mm + fotografický kurz zdarma!
již za 14 990 Kč s DPH

Sony NEX-3 červený + 18-55 mm + fotografický kurz zdarma!
již za 13 990 Kč s DPH

Hračky pro tatínky

Především vysoká kvalita výsledných snímků, odolnost těla přístroje, ergonomické ovládání a také jedinečná rychlost jsou hlavními důvody, kvůli kterým se zkušení fotografové rozhodují pro koupi digitální zrcadlovky. Kvalita obrazových výstupů je vesměs naprosto vynikající a rozdíly mezi jednotlivými modely jsou celkem zanedbatelné. Všechny fotoaparáty této kategorie jsou schopny splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu obrazu.

Klepněte pro větší obrázek 

I se zrcadlovkami vás naučíme zacházet.
Až do konce roku dostanete ke každé zrcadlovce
poukaz na fotografický kurz zdarma!

Nikon D3100 + 18-55 mm VR + 55-200 mm VR + fotografický kurz zdarma!
nyní už za 19 990 Kč s DPH

Nikon D90 + 18-105 VR + 16GB karta + fotografický kurz zdarma!
již za 23 990 Kč s DPH

Canon EOS 60D tělo + fotografický kurz zdarma!
již od 24 490 Kč s DPH

Sony Alpha A55 + 18-55 mm + 55-200 mm + fotografický kurz zdarma!
již za 25 790 Kč s DPH

 


 

Nejste-li si jisti, zda nákup vánočního dárku nezatíží váš rozpočet, máme pro vás skvělou nabídku:

NAKUPUJTE VÝHODNĚ NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ!

Více informací o splátkovém prodeji najdete zde.

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Středověký člověk, jak upozorňuje Jacques Le Goff, má ke smrti dvojí silný vztah. Smrt je především branou do nebe. Je tím, pro co žijeme, můžeme sledovat těšení se na smrt, která je vysvobozením z pozemského utrpení a strádání.

Michal Černý