TechniSat: Udělejte z vašeho počítače set-top box a HDD DVD rekordér v jednom!

26. července 2006
Německý TechniSat uvedl na český i slovenský trh dvě novinková příslušenství pro počítačové sestavy pod názvem DVB-T Airstar 2 USB a Airstar 2 PCI. Jde o řešení, které umožní příjem terestrického digitálního televizního signálu prostřednictvím vašeho počítače. Signál však můžete z počítače přenést přes grafickou kartu přímo do vašeho televizoru. Z počítače se tak stane set-top box a HDD DVD rekordér v jednom.

Nároky na hardwarové zázemí jsou minimální… CPU: Pentium III 700 MHz, RAM 256 MB a HDD: 30 MB volného místa. U Airstar 2 PCI je logickou podmínkou stolní PC, u Airstar 2 USB na formě nezáleží, podmínkou je pouze USB sběrnice.

Klepněte pro větší obrázek

Základní výhodou obou řešení je jejich komplexnost. S přiloženým softwarem totiž z vašeho počítače vzniká HDD DVD rekordér – obě zařízení vám totiž umožní záznam televizních pořadů na disk vašeho počítače a následně třeba jeho export na DVD-R nebo CD-R nosiče. S použitím dalšího vhodného softwaru pak máte možnost videozáznamy také upravovat.

Klepněte pro větší obrázek

Díky vysoké kvalitě DVB-T vysílání můžete váš notebook se zařízením TechniSat využít jako přenosnou televizi v práci, v autě nebo kdekoliv ve městě, třeba při sledování sportovních přenosů. Komfort využití navíc zvyšuje dálkové ovládání, které je v obou případech součástí základního balení. Potřebný software je dodáván na přiloženém CD.

DVB-T Airstar 2 USB

  • Doporučená MOC cena: 2890 Kč / 3790 Sk
  • Výhradní dovozce: SOLID CZECH
  • Hmotnost balení: 0,75 kg
  • Rozměry balení: 35 x 23 x 5,5 cm

DVB-T Airstar 2 PCI

  • Doporučená MOC cena: 1990 Kč / 2590 Sk
  • Výhradní dovozce: SOLID CZECH
  • Hmotnost balení: 0,4 kg
  • Rozměry balení: 25,5 x 20 x 4,5 cm

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Technika
Panasonic Lumix S5, kompaktní hybridní fullframe fotoaparát je tu!

Panasonic Lumix S5, kompaktní hybridní fullframe fotoaparát je tu!

11 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Panasonic