Stylové fotografování: moderní fotoaparát COOLPIX S6400 s 12× zoomem

Společnost Nikon dnes doplnila svoji sérii COOLPIX o barevný model COOLPIX S6400, opravdu stylový fotoaparát s velkým zoomem, který umožňuje zábavné a úchvatné fotografování přátel a rodiny. Ultraštíhlý model COOLPIX S6400, který dodá styl každé zachycené fotografii a videosekvenci, využívá 7,5cm (3“) dotykovou obrazovku, která umožní snadno kontrolovat fotografie a používat celou škálu kreativních fotografických efektů. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 megapixelů společně s 12× optickým zoomem zajišťuje pořízení živých fotografií a videosekvencí v jakýchkoli světelných podmínkách.

Nicolas Gillet, produktový manažer divize pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe, říká: „COOLPIX S6400 je nádherný štíhlý fotoaparát, který vám snadno vklouzne do kapsy, když se bavíte s přáteli, nebo se vám vejde do tašky, když cestujete po světě. Dodává se v pěti zajímavých barvách a dodá vašemu fotografování styl, ať už snímáte dokonalé portréty nebo úžasné snímky krajiny.“

Kompaktní krása

Nádherně ostré snímky a možnost zaznamenávat širokou škálu fotografických možností nemusí být pouze doménou větších modelů fotoaparátů. I přes své štíhlé tělo tenké 19,8 mm (v nejtenčím místě) je fotoaparát COOLPIX S6400 vybaven širokoúhlým objektivem NIKKOR s 12× optickým zoomem, takže můžete zvětšit záběr pro stylový detail nebo jej oddálit, pokud chcete zachytit velkou skupinu přátel.

V jakémkoli světle

Ať už fotografujete dokonalý západ slunce, přítmí koncertu nebo romantickou večeři při svíčkách, nepochybně oceníte výhody obrazového snímače CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a rozlišením 16 milionů pixelů. Každý pixel přijímá více světla a tento vysoce citlivý obrazový snímač společně s procesorem EXPEED C2 umožňuje snímat jasné snímky ve kterékoli denní nebo noční době.

Inteligentní fotografování

S fotoaparátem COOLPIX S6400 si nemusíte vybírat mezi schopnostmi a vzhledem. Sofistikovaná širokoúhlá LCD dotyková obrazovka s úhlopříčkou 7,5 cm (3 palce) a 460 000 pixely umožňuje intuitivní ovládání fotografování a přehrávání pomocí prstů díky technologii plynulého doteku a antireflexní vrstvě Clear Color Display společnosti Nikon. Po zachycení požadovaného snímku můžete díky režimu Rychlé efekty okamžitě dodat fotografii větší styl. Stisknutím ikony efektu na dotykové obrazovce fotoaparátu si můžete vybrat z 19 různých efektů včetně dětského fotoaparátu, selektivní barvy či malby.

Záznam videosekvencí v rozlišení Full HD (1 080p) se stereo zvukem

Zaznamenávejte videosekvence v rozlišení Full HD, kdykoli to potřebujete, díky vyhrazenému tlačítku záznamu videosekvence, které umožňuje okamžitě přepnout z fotografií na video a přiblížit pohled na akci díky objektivu s 12× zoomem. Funkce Pozastavení záznamu umožní záznam pozastavit a znovu spustit a fotoaparát vytvoří jeden soubor videosekvence pro plynulé přehrávání.

Další klíčové funkce

Systém AF s inteligentním řízením: fotoaparát automaticky vybere nejlepší režim zaostření pro ostré snímky, ať už fotografujete jakýkoli objekt kdekoli v obrazovém poli.

20 motivových programů: získejte vynikající výsledky jednoduchým výběrem režimu, který odpovídá vaší situaci, nebo umožněte funkci Automatická volba motivových programů, ať vybere nejvhodnější motivový program za vás.

Redukce vibrací (VR): s technologií automatické redukce vibrací společnosti Nikon můžete pořizovat ostré snímky a videosekvence, na kterých se neprojeví efekt chvění fotoaparátu v reálném čase.

Zabraňování rozmazání. Vysoká citlivost ISO (až do ISO 3 200) umožňuje získat ostřejší snímky při slabém světle.Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Režimy Noční portrét a krajina umožňují zaznamenávat jasné snímky v slabém světle. Funkce Automatické HDR zajišťuje detailní snímky scény s vysokým kontrastem, například slunečné pláže.

Jednoduché panoráma 360°/180°: svislým nebo vodorovným panorámováním můžete vytvářet dynamická panorámata.

Fotoaparát COOLPIX S6400 se dodává v pěti barvách: černé, červené, stříbrné, fialové a modré. K dispozici je za doporučenou maloobchodní cenu 5 790 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud