Soutěžte s Zeissem

Výrobce optiky Carl Zeiss vyhlásil fotografickou soutěž, jejíž vítězství s sebou nese objketivy zeiss, mobilní telefon, dalekohled či webkameru.

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií, a to podle způsobu pořízení fotografie. Do první kategorie mohou být zaslány snímky pořízené webkamerou Logitech, mobilním telefonem Nokia či digitálním kompaktem nebo kamerou Sony. Duhá kategorie je určena pro fotografie pořízené zrcadlovkou, hledáčkovým fotoaparátem či středoformátovou kamerou.

Téma soutěže je Váš nejlepší snímek roku 2007, zaslat můžete jakoukoliv fotografii se zajímavým námětem. Nepovinnou ale ceněnou přílohou by měl být příběh související s fotografií.

Vítěz první kategorie si odnese mobilní telefon Nokia N95 8 GB, vítěz druhé kategorie pak objektiv Carl Zeiss dle vlastního výběru. Cena na druhém a třetím místě je shodná v obou kategoriích – dalekohled Carl Zeiss a webkamera Logitech.

Podrobnosti o soutěži včetně možnosti vložení snímku najdete na webu Carl Zeiss. Uzávěrka soutěže je sedmého ledna, každý soutěžící může zaslat pouze jeden snímek.

Určitě si přečtěte

Články odjinud