Sony získalo 29 cen iF Design Awards včetně třech zlatých

6. března 2014

Společnost Sony získala ocenění za nejlepší design pro fotoaparát Cyber-shot™ RX10, tablet VAIO® Tap11 a televizi X9 BRAVIA™ 4K TV

Sony je hrdým držitelem 29 ocenění iF Awards, včetně třech zlatých prestižních mezinárodních trofejí iF Design Awards 2014. Tři zlaté jsou svědectvím, že Sony vyniká v různých oblastech: fotoaparáty, které navždy zvěční vzpomínky, notebooky, které se hodí za každé situace, a 4K televize se čtyřikrát větším rozlišení obrazu než mají Full HD televize, jsou ideální pro sledování velkolepých scén nabitých detaily v pohodlí svého obývacího pokoje.

iF Gold Awards 2014

BRAVIA™ X9000A Series | 4K LED HD TV

Zapomenete, že se díváte na televizor

Přestože se jedná o televizi se čtyřikrát více detaily než ve Full HD, designové provedení je čisté a v kombinaci s velkými reproduktory, které jsou zabudovány přímo do obrazovky, se budete cítit maximálně vtaženi do děje. Tento model se stane ozdobou vašeho obývacího pokoje, který se dokáže díky tomuto klenotu přeměnit na dokonalý kinosál. Každá hrana, každá plocha televizoru - všechno je dokonale navržené i zpracované.

Klepněte pro větší obrázek 

DSC-RX10 | Kompaktní fotoaparát

Optimalizovaná, spolehlivá obsluha

Design fotoaparátu DSC-RX10 umožňuje snadnou obsluhu a je dostatečně robustní pro dlouhodobé a náročné používání. Každý detail je na těle fotoaparátu dokonale zpracován a i přes profesionální vlastnosti si udržuje čistý a zároveň velmi praktický design. Nabízí skvělou optiku vybroušenou k dokonalosti s vysoce světelným objektivem a mimořádně citlivým snímačem. Produkt celkově přesvědčil svými výraznými, čistými liniemi a mimořádně funkčním designem v každém detailu.

Klepněte pro větší obrázek 

VAIO® Tap11 | Tablet PC

Hezky hraje, pilně pracuje a je všestranný

Ultra tenký a lehký osobní počítač s operačním systémem Windows 8. Ideální v případě, kdy potřebujete výkon běžného PC nebo naopak pohodlí a komfort tabletu. Sony VAIO Tap11 má čistý design a elegantní zpracování. Výhodou je lehká odnímatelná klávesnice. Tablet PC i klávesnice jsou vyrobeny s použitím lehkých a kvalitních materiálů jako hořčík, hliník, sklo. Pozornost byla věnována každému detailu s důrazem na jednoduchost a dokonalé zpracování.

Klepněte pro větší obrázek 

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Canon EOS M6 II: Poddajný, nenápadný a výkonný [test]

Canon EOS M6 II: Poddajný, nenápadný a výkonný [test]

Canon EOS M6 II je pokročilá bezzrcadlovka, která by svými parametry mohla vyhovovat jak začátečníkům, tak pokročilým fotografům. Co je na tom pravdy? Čtěte v našem testu.

9 Helena Vyplelová

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Jan Amos Komenský ve svých spisech opakovaně zdůrazňuje dva podstatné motivy – totiž harmonii světa a pansofii, což jsou ale témata, která spolu úzce souvisí.

Michal Černý