Snadný střih s Pinnacle Studio Plus 9

12. října 2004
TWEET SDÍLET

Firma Pinnacle rozšířila nabídku svých produktů pro zpracování domácího videa o Studio Plus 9. Tento software sice není určen pro profesionály, ale umožní vám vytvářet skvěle vypadající sestřihy velice snadno.

Klepněte pro větší obrázek
Sestříhaný projekt v Pinnacle Studio Plus 9

V nové verzi programu určeného pro zpracování domácího videa najdeme kromě dobře známých nástrojů na tvorbu vlastních multimediálních DVD a nejrůznějších efektních přechodů také podporu další videostopy. Díky ní lze v Pinnacle Studio Plus 9 použít například Picture-In-Picture efekt, nebo také odstranit (s pomocí Chroma Key) konkrétní barvu v jednom klipu a použít jej s jiným klipem přehrávaným na pozadí (takzvaný princip bluescreen). Uživatelé programu také mohou nechat Studio, aby samo vytvořilo hudbu (podle zvolených vlastností) o délce výsledného díla, která bude respektovat změny v záběrech a střizích. V Pinnacle Studio Plus 9 najdeme mimo jiné také automatickou korekci barev, redukci šumu, podporu tvorby slideshow videí a dokonce i stabilizaci roztřeseného obrazu.

Klepněte pro větší obrázek
Použití efektu Chroma key


Produkt je dostupný za velice příznivou cenu 99,99 USD.

 
 


Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina