scanR - digitalizujte a posílejte dokumenty pomocí digitálního foťáku

29. března 2006
TWEET SDÍLET

Společnost scanR spustila první službu, která umožňuje mobilním telefonům s integrovaným fotoaparátem a digitálním fotoaparátům skenovat, kopírovat a faxovat dokumenty. Použití služby scanR je velmi jednoduché, stačí ofotit dokument a odeslat jej e-mailem do scanR. Služba automaticky odstraní pozadí, označí klíčová slova v dokumentu a výsledek doručí jako PDF přílohu v e-mailu nebo jej pošle faxem.

Klíčová slova
ScanR umožňuje snadno skladovat dokumenty a poznámky v elektronické podobě a také v nich jednoduše vyhledávat pomocí nástrojů jako je třeba Google Desktop. Každý dokument, který je odeslán do scanR je totiž opatřen klíčovými slovy, která jsou extrahována z daného textu. To usnadňuje organizaci a vyhledávání v dokumentech.

Faxování na cestách
scanR umožňuje uživateli faxovat nebo odesílat e-mailem elektronické dokumenty a psané poznámky aniž by musel vyhledávat komerční copycentrum. Veškeré potřebné zařízení prostě už máte, ať už je to mobil s fotoaparátem nebo samotný digitál.

Služba najde nejčastěji využití u lidí, kteří hodně cestují a potřebují rychle rozeslat psané poznámky, nápady, diagramy apod. a nemají okamžitý přístup k faxu. Díky scanR máte v rukou možnost okamžitě odesílat poznámky psané na papír digitální cestou.

Cena a dostupnost
scanR zvládne zpracovat snímky pořízené fotoaparátem s minimálním rozlišením 1Mpx. Seznam mobilních telefonů, které s touto službou bez problémů fungují, najdete na stránkách www.checkmycameraphone.com. Je možné, že některé funkce nebudou vzhledem k nižšímu rozlišení fotoaparátu fungovat správně. Každopádně je doporučeno nejprve na stránkách scanR zkontrolovat, zda daný model a váš operátor budou funkce podporovat. scanR je v současnosti volně dostupné jako neomezená zkušební verze zdarma. V budoucnu se za služby bude platit formou premium SMS.

Službu scanR najdete na těchto stránkách.


Adrenalinová arkáda Riders Republic ve startovním traileru láká na svahy

Adrenalinová arkáda Riders Republic ve startovním traileru láká na svahy

Bláznivá jízda, ať už nasednete na cokoliv.

Michal Maliarov
Riders RepublicVideo
Virtuální server s Linuxem a úplně zadarmo. Dešifruje nám výplatní pásku v PDF

Virtuální server s Linuxem a úplně zadarmo. Dešifruje nám výplatní pásku v PDF

** Minule jsme k dešifrování použili službu ConvertAPI ** Tentokrát si spustíme vastní virtuální počítač s Linuxem ** Díky principu free tier to bude u Oracle Cloud úplně zadarmo

Jakub Čížek
Hackujeme Google v Apps ScriptuCloudProgramování
Tvůrci We Happy Few vyvíjí novou singleplayerovou akční adventuru

Tvůrci We Happy Few vyvíjí novou singleplayerovou akční adventuru

Studio se rozrůstá a připravuje zbrusu nový projekt.

Michal Maliarov
MicrosoftByznys
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android