Samsung WB650: kamarád na cesty s GPS

Nový fotoaparát společnosti Samsung umožňuje díky zabudované GPS navigaci zeměpisně označovat právě pořízené fotografie přímo do mapy.

Praha, 2. června 2010 – Léto je období výletů a cestování. Společnost Samsung uvádí letošní novinku, která bude vaším skvělým společníkem na každé cestě. Díky GPS navigaci vám pomůže najít vaši aktuální polohu a díky dalším funkcím si s ní užijete spoustu legrace!

Možnost ukládání fotografií a videozáznamů na velkokapacitní paměťové karty může někdy znamenat, že máte ve svých záznamech opravdu zmatek. Ve fotoaparátu WB650 si fotografie můžete třídit podle místa, kde jste je pořídili – označíte toto místo na mapě, což vám umožní obrázky opět hravě najít, takže nebudete muset ztrácet nervy, když najdete fotky z Egypta mezi fotkami z chalupy.
Fotoaparát na AMOLED displeji zobrazí název státu a města. Díky funkci vizuálního prohlížení mapy si mohou uživatelé dokonce vyhledat místo pořízení fotografie na mapě ve fotoaparátu, aniž by museli fotografie přesouvat do počítače a polohu pak hledat na internetu. Tuto funkci lze využít i pokud bloudíte v neznámém městě. Jednoduše Vám označí přímo na displeji konkrétní místo, kde se právě nacházíte!

Typ WB650 však není jedinečný jen díky GPS navigaci. K jeho nepostradatelným vlastnostem patří bezpochyby i 24mm širokoúhlý objektiv, 12Mpix snímač, 15x optický zoom a samozřejmě také nahrávání videa v HD rozlišení.

Pro snadné používání je vybaven také funkcí rozpoznání scény Smart Auto, která upraví nastavení videa a fotografií pro dosažení co možná nejlepšího výsledku a samozřejmě i optická stabilizace obrazu. Díky těmto funkcím vám stačí jen namířit a zmáčknout spoušť, takže vaše snímky budou vždy ostré a jasné.
 
Doporučená MOC včetně DPH: 7.990,- Kč

samsung-wb650-hz35w-camera-1.jpg samsung-wb650-hz35w-camera-2.jpg
Samsung WB650

Produktové informace:

Počet pixelů: (efektivní)12 megapixelů
Optický zoom:Objektiv s 15x zoomem
24mm superširokoúhlý objektiv
Objektiv:Schneider-KREUZNACH
Velikost displeje:3,0" displej AMOLED
Videosekvence:720p HD / 30fps / H.264 
HDMI výstup
Rozměry: 10,1 x 6 x 2,8 cm
Speciální funkce:- GPS
- Označování zeměpisnými údaji o místě (zobrazení názvu města), vizuální mapa, zobrazení místa v reálném čase
- Pokročilá duální stabilizace obrazu: optická + digitální
- Smart Auto (foto a video)
- Smart Album
- Smart filter (miniatura, vinětace, rybí oko)
- Systém dokonalého portrétu: odstraňování nedokonalostí (Beauty Shot) / rozpoznání tváře (Face Detection) / autoportrét (Self Portrait) / rozpoznání úsměvu (Smile Shot) / rozpoznání mrknutí (Blink Detection)
- Volba způsobu fotografování (Photo Style Selector)
Plně manuální ovládání (A/S/M):
Priorita clony / Priorita rychlosti závěrky

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud