Samsung: „Tap and Take“ jako předzvěst nové řady inteligentních fotoaparátů

3. srpna 2009

Webové stránky Tap and Take přináší pohled na hlavní funkce nové řady fotoaparátů ještě před jejím uvedením na trh

Praha, 3. srpna 2009 - Společnost Samsung Digital Imaging Co. Ltd spouští webovou kampaň pod názvem Tap and Take, která je předzvěstí uvedení nové řady inteligentních fotoaparátů této značky. Fotoaparáty budou na trh uvedeny příští měsíc a slibují změnit způsob, jakým uživatelé fotografují. Obsahují celou řadu nových technologií, jejichž smyslem je zajistit zábavné a snadné používání.

Propagační kampaň nových fotoaparátů Samsung poběží od 3. do 12. srpna 2009. Součástí propagační kampaně jsou webové stránky www.tapandtake.com, na kterých jsou poodhaleny nové funkce a siluety fotoaparátů.

Pro uživatele sociální sítě Facebook a portálu Twitter budou připraveny stránky http://www.facebook.com/tapandtake a http://twitter.com/TapandTake s pravidelnými aktualitami, které budou doplňovány ze stránek fanoušků.

Kampaň Tap and Take je zábavnou upoutávkou na zajímavou a zcela jedinečnou sadu převratných technologií, kterými se nové výrobky vyznačují. Cílem kampaně Tap and Take je zaujmout a navnadit veřejnost ještě před uvedením digitálních fotoaparátů na trh. Příchod nové řady digitálních fotoaparátů, které přinesou zcela nový přístup k fotografováním, je očekáván během příštího měsíce.

Nové výrobky budou představeny současně na několika akcích pořádaných od 13. srpna v New Yorku, Pekingu, Bangkoku, Londýně a Soulu. Celosvětově a současně i v České republice budou tyto nové fotoaparáty v prodeji od září tohoto roku. O přesném termínu zahájení prodeje budeme informovat. Na podzimní sezónnu plánuje společnost Samsung v České republice celou řadu in-store aktivit včetně roadshow a dalších zajímavých akcí.

Témata článku: Tiskové zprávy