Samsung: „Tap and Take“ jako předzvěst nové řady inteligentních fotoaparátů

3. srpna 2009

Webové stránky Tap and Take přináší pohled na hlavní funkce nové řady fotoaparátů ještě před jejím uvedením na trh

Praha, 3. srpna 2009 - Společnost Samsung Digital Imaging Co. Ltd spouští webovou kampaň pod názvem Tap and Take, která je předzvěstí uvedení nové řady inteligentních fotoaparátů této značky. Fotoaparáty budou na trh uvedeny příští měsíc a slibují změnit způsob, jakým uživatelé fotografují. Obsahují celou řadu nových technologií, jejichž smyslem je zajistit zábavné a snadné používání.

Propagační kampaň nových fotoaparátů Samsung poběží od 3. do 12. srpna 2009. Součástí propagační kampaně jsou webové stránky www.tapandtake.com, na kterých jsou poodhaleny nové funkce a siluety fotoaparátů.

Pro uživatele sociální sítě Facebook a portálu Twitter budou připraveny stránky http://www.facebook.com/tapandtake a http://twitter.com/TapandTake s pravidelnými aktualitami, které budou doplňovány ze stránek fanoušků.

Kampaň Tap and Take je zábavnou upoutávkou na zajímavou a zcela jedinečnou sadu převratných technologií, kterými se nové výrobky vyznačují. Cílem kampaně Tap and Take je zaujmout a navnadit veřejnost ještě před uvedením digitálních fotoaparátů na trh. Příchod nové řady digitálních fotoaparátů, které přinesou zcela nový přístup k fotografováním, je očekáván během příštího měsíce.

Nové výrobky budou představeny současně na několika akcích pořádaných od 13. srpna v New Yorku, Pekingu, Bangkoku, Londýně a Soulu. Celosvětově a současně i v České republice budou tyto nové fotoaparáty v prodeji od září tohoto roku. O přesném termínu zahájení prodeje budeme informovat. Na podzimní sezónnu plánuje společnost Samsung v České republice celou řadu in-store aktivit včetně roadshow a dalších zajímavých akcí.

Témata článku: Tiskové zprávy


6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

časopis Computer
Fotografický softwareFotoškola
10 filmů o fotografii, které byste měli vidět

10 filmů o fotografii, které byste měli vidět

Filmy, ve kterých hraje důležitou roli fotografie či fotograf vznikají už dlouhá desetiletí. Existuje však více filmů, než jen legendární Zvětšenina, kamery natáčí dál a v hlavách filmařů se rodí nové neotřelé příběhy…

Petr Březina
Kultura
Affinity 2 už má všechny grafické nástroje v jednom balíku. Na rozdíl od Photoshopu je však pořád bez předplatného

Affinity 2 už má všechny grafické nástroje v jednom balíku. Na rozdíl od Photoshopu je však pořád bez předplatného

**Britský Serif vydal druhou generaci nástrojů rodiny Affinity. **Do portfolia přibyl Publisher pro iPad. **Nově si i koupíte všechny nástroje v jedné zvýhodněné licenci.

Petr Urban
Affinity PhotoFotografický software
20 tipů pro lepší fotografování svateb

20 tipů pro lepší fotografování svateb

Ačkoli běžnému životu stále brání nejrůznější omezení související s koronavirovou epidemií, svatby a pohřby tu s námi budou stále.

Jan Pánek
FotografovéFotoškola
Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

Petr BřezinaJan Pánek
Full-frame