Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt

25. listopadu 2013
TWEET SDÍLET
Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

S NX300 od Samsungu prožijete a zachytíte každou výjimečnou životní událost. Nový fotoaparát je zkrátka dokonalou kombinací vlastností, funkcí a stylu pro dokonalé fotografování v každém okamžiku.

Klepněte pro větší obrázek 

Rychlost přístroje si v ničem nezadá se sportovními výkony Usaina Bolta. Mechanická závěrka s rychlostí 1/6000 s a režim sériového fotografování rychlostí 8,6 sn/s jsou pro změnu zárukou, že nikdy nepropásnete nic důležitého, dokonce ani rekordní sprint Usaina Bolta. Systém automatického ostření Hybrid Auto Focus pro změnu poskytuje rychlou a přesnou fázovou detekci a detekci kontrastu a jediným stiskem tlačítka umožní dosáhnout vysoce kvalitních fotografických výsledků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Samsung díky fotoaparátu NX300 zvýšil laťku kompaktním fotoaparátům (CSC). Pomocí 20,3megapixelového snímače APS-CMOS dokážete zachytit detaily ve vysoké kvalitě. Pořízené snímky se vyznačují věrnými a živýmii barvami, a díky širokému rozsahu citlivosti (ISO 100 až 25 600) jsou i za obtížných světelných podmínek ostré a jasné.

Usaina Bolta se nepoštěstí vidět na vlastní oči každý den. Díky NX300 můžete jeho jedinečné výkony nejen zachytit, ale také si je kdykoli připomenout. Dotyková obrazovka AMOLED s úhlopříčkou 84 mmzpříjemní jak pořizování, tak i následné prohlížení fotografií či přehrávání videa. Ovládání je pomocí hybridní dotykové obrazovky snadné a intuitivní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Stejně jako Usain Bolt utíká svým soupeřům, tak i v konektivitě je NX300 daleko před svou konkurencí. Své superostré zážitky můžete okamžitě sdílet za pomoci technologie Wi-Fi stisknutím jediného tlačítka. Podělit se o své záběry můžete přes e-mail, sociální sítě, nebo snadným zkopírováním přímo do některého z chytrých telefonů či tabletů nebo jiných zařízení Samsung. NX300 lze i vzdáleně ovládat například chytrým telefonem.

Stáhněte si do svého mobilu aplikaci Samsung SMART CAMERA a sdílejte snímky rychleji než kdokoliv na světě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Bezkonkurenční je NX300 také díky 2D/3D objektivu s ohniskovou vzdáleností 45 mm, s kterým pořídíte běžné fotografie a poprvé i videonahrávky ve 3D v rozlišení Full HD/1080p. S fotoaparátem tak máte navíc vstupenku do trojrozměrného světa.

Více informací naleznete na www.samsung.cz

Témata článku: Inzerce


6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

časopis Computer
Fotografický softwareFotoškola
Nikon poprvé ukázal očekávanou bezzrcadlovku Z9

Nikon poprvé ukázal očekávanou bezzrcadlovku Z9

Petr Březina
BezzrcadlovkyNikon
Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

Petr Březina
Fotomobily