Samsung NX300 je rychlý jako Usain Bolt

25. listopadu 2013
TWEET SDÍLET
Nový fotoparát NX300 přebírá štafetu v úspěšné řadě Samsung NX. Je rychlý, přesný a stylový stejně jako světový rekordman Usain Bolt.

S NX300 od Samsungu prožijete a zachytíte každou výjimečnou životní událost. Nový fotoaparát je zkrátka dokonalou kombinací vlastností, funkcí a stylu pro dokonalé fotografování v každém okamžiku.

Klepněte pro větší obrázek 

Rychlost přístroje si v ničem nezadá se sportovními výkony Usaina Bolta. Mechanická závěrka s rychlostí 1/6000 s a režim sériového fotografování rychlostí 8,6 sn/s jsou pro změnu zárukou, že nikdy nepropásnete nic důležitého, dokonce ani rekordní sprint Usaina Bolta. Systém automatického ostření Hybrid Auto Focus pro změnu poskytuje rychlou a přesnou fázovou detekci a detekci kontrastu a jediným stiskem tlačítka umožní dosáhnout vysoce kvalitních fotografických výsledků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Samsung díky fotoaparátu NX300 zvýšil laťku kompaktním fotoaparátům (CSC). Pomocí 20,3megapixelového snímače APS-CMOS dokážete zachytit detaily ve vysoké kvalitě. Pořízené snímky se vyznačují věrnými a živýmii barvami, a díky širokému rozsahu citlivosti (ISO 100 až 25 600) jsou i za obtížných světelných podmínek ostré a jasné.

Usaina Bolta se nepoštěstí vidět na vlastní oči každý den. Díky NX300 můžete jeho jedinečné výkony nejen zachytit, ale také si je kdykoli připomenout. Dotyková obrazovka AMOLED s úhlopříčkou 84 mmzpříjemní jak pořizování, tak i následné prohlížení fotografií či přehrávání videa. Ovládání je pomocí hybridní dotykové obrazovky snadné a intuitivní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Stejně jako Usain Bolt utíká svým soupeřům, tak i v konektivitě je NX300 daleko před svou konkurencí. Své superostré zážitky můžete okamžitě sdílet za pomoci technologie Wi-Fi stisknutím jediného tlačítka. Podělit se o své záběry můžete přes e-mail, sociální sítě, nebo snadným zkopírováním přímo do některého z chytrých telefonů či tabletů nebo jiných zařízení Samsung. NX300 lze i vzdáleně ovládat například chytrým telefonem.

Stáhněte si do svého mobilu aplikaci Samsung SMART CAMERA a sdílejte snímky rychleji než kdokoliv na světě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Bezkonkurenční je NX300 také díky 2D/3D objektivu s ohniskovou vzdáleností 45 mm, s kterým pořídíte běžné fotografie a poprvé i videonahrávky ve 3D v rozlišení Full HD/1080p. S fotoaparátem tak máte navíc vstupenku do trojrozměrného světa.

Více informací naleznete na www.samsung.cz

Témata článku: Inzerce

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola