Rozšiřte si obzory s Bamboo

Pokud patříte mezi uživatele tabletu značky Wacom Bamboo, pak by vás mohly zajímat novinky, které výrobce pro své zákazníky připravil. Nově je pro uživatele Bamboo připraveno celkem sedm aplikací, které ve spolupráci s tablety Bamboo umožňují jednodušší práci s počítačem, anebo vám jenom zpříjemní dlouhou chvíli. A co na webu Wacomu najdete?

Bamboo_screen.png 

Bamboo Dock
Bamboo Dock funguje prostřednictvím ikony na ploše jako brána k novým aplikacím. Zaručuje intuitivní navigaci v těchto nástrojích pomocí pera Bamboo a upozorňuje na nejnovější aplikace ke stažení.

Bamboo Minis
Stále se rozšiřující série malých, avšak užitečných nástrojů na ploše, které umožňují uživatelům vše od digitálního kreslení a skicování po doplňování ručně psaných poznámek do mapy nebo hraní návykových drobných her. První dva dostupné nástroje Bamboo Minis jsou:

  • Bamboo Doodler – Poznámkové bloky, lístky nebo dokonce útržky mnohdy končí v koši a jsou navždy ztraceny. Bamboo Doodler umožňuje uživatelům rychle zachytit myšlenky, nápady nebo vzkazy a uložit je v počítači nebo je sdílet s přáteli či kolegy.
     
  • Bamboo Landmarker – Uživatelé mohou kreslit, zapisovat poznámky nebo přidávat vlastní pokyny k řízení a zanášet nákresy do digitální mapy nebo satelitních fotografií. Jednoduché rozhraní umožňuje uživatelům zvolit oblast a doplnit mapu poznámkami a nákresy.

Mona Lisa
Použijte na obrázky zábavné efekty Mona Lisa - Bamboo Mini vám umožňuje jednoduše aplikovat zábavné efekty na libovolné obrázky. S přesností pera můžete rozpustit, vyboulit nebo i přetvořit obličeje tak, aby vypadaly veselejší, chytřejší nebo dokonce starší. V řádu sekund můžete dosáhnout zábavných a zajímavých výsledků, aniž byste potřebovali složitý software. Bamboo Mini Mona Lisa je k dispozici právě nyní.

BambooMonaLisa01.jpg BambooMonaLisa02.jpg

Free the Bird
Otestujte vaši představivost se zábavnou hrou Free the Bird je zábavná logická hra. Hráči jednoduše kreslí perem různé druhy předmětů a na základě chytrého fyzikálního enginu se ručně nakreslené předměty navzájem ovlivňují. Správná kombinace různých předmětů vede k řetězové reakci, která nakonec vysvobodí ptáka z jeho klece. Bamboo Mini Free the Bird bude k dispozici ke stažení od 25. listopadu 2008.

Určitě si přečtěte

Články odjinud