První certifikované pracoviště sRGBprint v ČR

10. listopadu 2010
TWEET SDÍLET

Konica Minolta uvedla na trh první certifikované pracoviště sRGBprint, které umožňuje využívat cenově dostupný profesionální tisk fotografií.

Konica Minolta Business Solutions Czech Republic, spol. s r.o. ve spolupráci s certifikační autoritou Grafie CZ, s.r.o. a partnerem projektu EIZO Nanano Corp. (Avnet, s.r.o.) uvedla na trh první certifikované pracoviště sRGBprint ve společnosti PrintActive, s.r.o. v Ústí nad Labem.

Profesionální fotografové tak mohou již naplno využívat na trhu kvalitní, v čase garantovaný a cenově dostupný produkční profesionální tisk fotografií včetně následného zpracování fotografických výstupů.

První sRGBprint na světě je v ČR
Jedinečný projekt s názvem sRGBprint je tedy plně dostupný. Rozsahem poskytovaných služeb uspokojuje potřeby fotografů, kteří v posledních letech nemohli technologicky plně uspokojovat své profesní a komerční představy o prezentaci či prodeji svých fotografických děl.

PrintActive, s.r.o.
Na adrese www.sRGBprint.cz v sekci „Zadavatel“ naleznete, na mapě znázorňující pokrytí ČR službami sRGBprint, od 1. 10. 2010 i společnost PrintActive. Dynamická ústecká společnost PrintActive poskytuje v rámci sRGBprint služeb profesionální zázemí v podobě kvalitního tisku fotografií i komplexního zpracování, resp. adjustáže tiskových výstupů v podobě laminování, rámování a různých typech knižních vazeb.

Kvalitní servis
Pracoviště s označením sRGBprint je garantovaným symbolem individuálního přístupu ke klientovi, profesionálního tisku, cenově dostupných služeb a především profesionálního přístupu v odpovídajícím prostředí.

Poskytovatelé služeb sRGBprint jsou pod neustálým dohledem. Profesionálně vyškolená obsluha musí dodržovat přesně definované postupy při kontrole tiskové kvality a tato je namátkově kontrolována současně i nezávislým subjektem. Cílem každého poskytovatele služby sRGBprint je především trvalá spokojenost zadavatele. Společný profesní růst zadavatele i poskytovatele je základním předpokladem dlouholeté spolupráce a zvyšování kvality prezentovaných fotografií v odborné i laické veřejnosti.


Hazard Zone z nového Battlefieldu odhalena. Jde o kombinaci Tarkova a Division

Hazard Zone z nového Battlefieldu odhalena. Jde o kombinaci Tarkova a Division

Battlefield 2042 nabídne pořádnou nadílku online režimů. Hazard Zone je jedním z nich.

Michal Maliarov
Battlefield 2042Video
Nejlepší aplikace pro tento týden: Tvorba Stop motion videí, úleva od úzkosti a motivační karty

Nejlepší aplikace pro tento týden: Tvorba Stop motion videí, úleva od úzkosti a motivační karty

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce