První certifikované pracoviště sRGBprint v ČR

10. listopadu 2010
TWEET SDÍLET

Konica Minolta uvedla na trh první certifikované pracoviště sRGBprint, které umožňuje využívat cenově dostupný profesionální tisk fotografií.

Konica Minolta Business Solutions Czech Republic, spol. s r.o. ve spolupráci s certifikační autoritou Grafie CZ, s.r.o. a partnerem projektu EIZO Nanano Corp. (Avnet, s.r.o.) uvedla na trh první certifikované pracoviště sRGBprint ve společnosti PrintActive, s.r.o. v Ústí nad Labem.

Profesionální fotografové tak mohou již naplno využívat na trhu kvalitní, v čase garantovaný a cenově dostupný produkční profesionální tisk fotografií včetně následného zpracování fotografických výstupů.

První sRGBprint na světě je v ČR
Jedinečný projekt s názvem sRGBprint je tedy plně dostupný. Rozsahem poskytovaných služeb uspokojuje potřeby fotografů, kteří v posledních letech nemohli technologicky plně uspokojovat své profesní a komerční představy o prezentaci či prodeji svých fotografických děl.

PrintActive, s.r.o.
Na adrese www.sRGBprint.cz v sekci „Zadavatel“ naleznete, na mapě znázorňující pokrytí ČR službami sRGBprint, od 1. 10. 2010 i společnost PrintActive. Dynamická ústecká společnost PrintActive poskytuje v rámci sRGBprint služeb profesionální zázemí v podobě kvalitního tisku fotografií i komplexního zpracování, resp. adjustáže tiskových výstupů v podobě laminování, rámování a různých typech knižních vazeb.

Kvalitní servis
Pracoviště s označením sRGBprint je garantovaným symbolem individuálního přístupu ke klientovi, profesionálního tisku, cenově dostupných služeb a především profesionálního přístupu v odpovídajícím prostředí.

Poskytovatelé služeb sRGBprint jsou pod neustálým dohledem. Profesionálně vyškolená obsluha musí dodržovat přesně definované postupy při kontrole tiskové kvality a tato je namátkově kontrolována současně i nezávislým subjektem. Cílem každého poskytovatele služby sRGBprint je především trvalá spokojenost zadavatele. Společný profesní růst zadavatele i poskytovatele je základním předpokladem dlouholeté spolupráce a zvyšování kvality prezentovaných fotografií v odborné i laické veřejnosti.