Pozvánka na křest knihy Švýcarsko – cestopis ve fotografii a výstavu fotografií

27. května 2009
TWEET SDÍLET

Dne 1. června 2009 v 17:00 hodin v Paláci knih Luxor (1. patro, Václavské nám. 41, Praha 1) proběhne slavnostní křest knihy Švýcarsko – cestopis ve fotografii autorky Hany Růžičkové, autogramiáda a zahájení výstavy 12 tváří Švýcarska.

Klepněte pro větší obrázek
max. velikost
Kniha Švýcarsko – cestopis ve fotografii

Publikace bude pokřtěna významnými kmotry – Pavlem Bémem (primátor Prahy a horolezec), Jiřím Hellerem (fotograf), Jiřím Kolbabou (cestovatel a fotograf), Alenou Koukalovou (ředitelka Schweiz Tourismu ČR).

Výstava 12 tváří Švýcarska v prostoru kavárny Paláce knih Luxor bude volně přístupná v termínu 1. – 30. června 2009 a návštěvníkovi nabídne pohled na Švýcarsko ve dvanácti typických motivech.

Klepněte pro větší obrázek 
max. velikost
Povánka na výstavu

Více informací na stránkách autorky www.photoexpo.cz.

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer