Podívejte se na nejbarevnější fotografie roku 2021

16. února 2022
TWEET SDÍLET

Svět fotografie sice může připisovat černobílým snímkům zvláštní uměleckou váhu, jsou ale monochromatické fotografie vizuálně působivější, něž ty oplývajícími pestrými barvami? Soutěž Chromatic Photography Awards byla založena teprve v roce 2017 a jak jistě tušíte, soustředí se právě jen a pouze na ty fotografie, které oplývající množstvím barev.

Každoroční udílení cen Chromatic Awards vzniklo dle jejích zakládajících členů v době, kdy technologie způsobily revoluci v umění a kreativitě. Jedná se o mezinárodní platformou pro profesionály i amatéry, ve které je objevování a samozřejmě i následná propagace nových talentovaných duší v barevné fotografii ve všech 20 kategoriích samotnou její podstatou.

Na vítězné snímky loňského roku se můžete podívat v galerii, pokud se chcete zúčastnit ročníku 2022, máte na přihlášení svých snímků čas do 17. července. Získáte-li Velkou cenu poroty, odnesete si i odměnu v hodnotě dvou tisíc dolarů (cca 43 tisíc Kč). Přihlásit se můžete na stránkách Chromatic Awards.

Témata článku: Soutěže