Počátek ledna bude patřit veletrhu CES 2005

23. prosince 2004
TWEET SDÍLET

Klepněte pro větší obrázekNěkolik dní po novém roce, ve dnech 6. – 9. ledna 2005, se v Las Vegas uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky CES 2005, který má více než třicetiletou tradici, a navíc jej řadíme k největším tohoto druhu na světě.

Poslední ročníky tohoto veletrhu začínají být zajímavé také pro uživatele digitální techniky. Jednotliví vystavovatelé (loni jich bylo na 2 500) zde představují nové produkty (přestože například digitálních fotoaparátů není tolik, jako třeba na kolínské Photokině, přece jen jejich počet není zanedbatelný), a také novinkové technologie. Ty si návštěvník může prohlédnout v tzv. TechZones, kdy každý zúčastněný vystavovatel předvede své řešení konkrétního problému.

Veletrh tradičně nabídne sekce týkající se audia, digitální techniky, mobilní elektroniky, bezdrátové komunikace, her, „technologie budoucnosti“ i síťové technologie.

Jako každý rok můžete v Las Vegas načerpat nepřeberné množství informací, prohlédnout si zajímavé expozice a také se zúčastnit bohatého doprovodného programu.

Na veletrhu CES 2005 můžete očekávat více vystavovatelů oproti loňskému ročníku, s čímž se ruku v ruce nese také zvětšení výstavní plochy.

Oficiální stránky veletrhu

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: portréty ulice

Fotografie týdne: portréty ulice

Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
Fotografický softwareFotoškola
Naučte se fotografovat portrét ve 4 jednoduchých krocích

Naučte se fotografovat portrét ve 4 jednoduchých krocích

Portrétní fotografie je jedním z nejrozšířenějších témat především mezi amatérskými fotografy. V našem okolí je spousta zajímavých osob, které by stály za vyfocení. Vyfotit je ale tak, aby byla fotka dobrá a aby měla atmosféru, nemusí být úplně jednoduché.

3 Petr Březina

Petr Březina
Fotoškola
Duck After Duck: digitizér filmu s technologií LIDAR si můžete vyrobit sami doma

Duck After Duck: digitizér filmu s technologií LIDAR si můžete vyrobit sami doma

1 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Analogová fotografiePříslušenství