Počátek ledna bude patřit veletrhu CES 2005

Několik dní po novém roce, ve dnech 6. – 9. ledna 2005, se v Las Vegas uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky CES 2005, který má více než třicetiletou tradici, a navíc jej řadíme k největším tohoto druhu na světě.

Poslední ročníky tohoto veletrhu začínají být zajímavé také pro uživatele digitální techniky. Jednotliví vystavovatelé (loni jich bylo na 2 500) zde představují nové produkty (přestože například digitálních fotoaparátů není tolik, jako třeba na kolínské Photokině, přece jen jejich počet není zanedbatelný), a také novinkové technologie. Ty si návštěvník může prohlédnout v tzv. TechZones, kdy každý zúčastněný vystavovatel předvede své řešení konkrétního problému.

Veletrh tradičně nabídne sekce týkající se audia, digitální techniky, mobilní elektroniky, bezdrátové komunikace, her, „technologie budoucnosti“ i síťové technologie.

Jako každý rok můžete v Las Vegas načerpat nepřeberné množství informací, prohlédnout si zajímavé expozice a také se zúčastnit bohatého doprovodného programu.

Na veletrhu CES 2005 můžete očekávat více vystavovatelů oproti loňskému ročníku, s čímž se ruku v ruce nese také zvětšení výstavní plochy.

Oficiální stránky veletrhu

Určitě si přečtěte

Články odjinud