Peak Design má novou řadu pouzder na telefony se značnou přidanou hodnotu

23. října 2020
TWEET SDÍLET

Společnost Peak Design přišla s novou crowdfundingovou kampaní, ve které tento výrobce ze San Francisca našel způsob, jak dát mobilnímu příslušenství nový rozměr. Stačí vám tak jediné pouzdro, které díky ekosystému příslušenství můžete rozšířit např. o stativ.

Nová řada Mobile by Peak Design se skládá z pouzder na smartphony (iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, iPhone SE 2. generace a Samsung S20, S20 Ultra, S20+) a univerzálních úchytů, které používají systém SlimLink pro snadné připojení celého ekosystému příslušenství. Mezi to patří nejen kompaktní stativ, ale i různé magnetické držáky, stejně jako peněženky a bezdrátové nabíječky.

Díky obsaženým magnetům tak stačí jen rozšíření přiložit, a to se samo do krytu zafixuje. Nijak ani nestíní Qi nabíjení, takže v případě potřeby nemusíte pouzdro z telefonu odnímat. Společnost uvádí, že její řešení je kompatibilní i s tím od Applu, který v iPhonech 12 představil svou podobu systému MagSafe. Ať už tedy stativ nebo jakékoli jiné držáky Peak Design půjde použít i s originálním příslušenstvím Applu či bez něho ve spojení s nejnovějšími iPhony.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní nabídka příslušenství se systémem SlimLink.

Kampaň na Kickstarteru již několikrát překonala svůj cíl, takže je jisté, že se toto příslušenství dostane do výroby a distribuce. Ta ale prvním podporovatelům začne až na jaře příštího roku. V rámci kampaně vás jeden kryt na smartphone vyjde na 32 dolarů (cca 740 Kč), příslušenství vás vyjde od 16 dolarů (cca 370 Kč) po 72 dolarů (cca 1 700 Kč).

Témata článku: Příslušenství, Peak Design

Určitě si přečtěte

Nejlepší objektivy a příslušenství pro fotografy, které určitě chcete mít ve fotobrašně

Nejlepší objektivy a příslušenství pro fotografy, které určitě chcete mít ve fotobrašně

správné fotografické příslušenství může v mnoha situacích značně ulehčit práci. S objektivy je to velmi podobné, proto přinášíme několik tipů, po čem sáhnout.

2 Petr Březina

Petr Březina
Objektivy
Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

4 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne