Partnerství Corelu a C-DESIGNu přináší řešení pro módní průmysl

Společnost Corel spojila své síly s C-DESIGNem a uvádí C-DESIGN Fashion®, komplexní řešení módního návrhářství a produkce postavené na silném základu grafického enginu CorelDRAW®. C-DESIGN Fashion svým zákazníkům poskytuje ucelený soubor nástrojů, zahrnujících vše od procesu návrhu modelů až po samotný prodej v obchodě.

C-DESIGN Fashion je inovativním řešením, které uživatelům dovoluje přivádět své kolekce na trh rychleji a efektivněji než kdy předtím. Je volbou předních evropských návrhářů, včetně značek ZARA, PIMKIE a OKAIDI.

C-DESIGN Fashion je dostupný v angličtině, francouzštině a španělštině. Jde o software počítačem podporovaného navrhování (CAD); pracuje jak s vektory, tak s bitmapovou grafiku. Nabízí databázi 18 000 oděvů, tvarů a detailů z dámské, pánské i dětské módy. Software umožňuje návrhářům uskutečňovat jejich představy pomocí rychlé aplikace tkanin, jejich virtuálního potisku, dodání barev a nespočtu speciálních efektů.

Mimo jiné software obsahuje tzv. Technical Packs, které usnadňují předávání technických informací: například velikosti, značky výrobce, podklady pro šití, švy, atd. A když už je jednou model hotový, uživatel C-DESIGN Fashion pokračuje vizualizací své kolekce. Jednoduše vytvoří grafiku pro výlohu, dekorace v obchodě a dokonce i celou módní přehlídku.

Určitě si přečtěte

Články odjinud