Panasonic: nový firmware pro DMC-GH1, G1 a LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH. /MEGA O.I.S.

23. června 2009
TWEET SDÍLET

Panasonic vydal nový firmware pro LUMIX G Micro System fotoaparáty. Verze 1.1 pro DMC-GH1 poskytne rychlejší souvislé snímání (burst shooting) a vylepší ovládání rychlosti závěrky, stejně tak vylepší stabilitu AF při nahrávání videa. Mělo by také dojít k celkovému zlepšení výkonu a kompatibility fotoaparátu v některých bodech.

Pro DMC-G1 je vydán firmware ve verzi 1.3. Vylepšuje kompatibilitu s objektivy systému mikro 4/3. Firmware verze 1.1 pro LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH./MEGA O.I.S. (H-VS014140) vylepší O.I.S. (stabilizaci obrazu) v režimu nahrávání videa a kompatibilitu s fotoaparáty. Panasonic žádá všechny majitele uvedených přístrojů, aby provedli upgrade firmware svých přístrojů.

Zdroj: dpreview.com

Témata článku: Firmware

Určitě si přečtěte

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Software
11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Zrcadlovky